מתן חסות ראשית לאולימפיאדת ספיישל אולימפיקס

טויוטה נותנת חסות ראשית למשחקים האולימפיים שיתקיימו בטוקיו ב-2020 ובפריז ב–2024. החיבור בין טויוטה והמשחקים האולימפיים מבטא זהות ערכים כמו מצויינות, שאפתנות, עמידה באתגרים ובעיקר לעשות את הבלתי אפשרי. גם טויוטה ישראל נרתמו לשותפות זו ובתמיכה בספורטאי הספיישל אולימפיקס שהינם בעלי מוגבלויות השואפים להשתלבות, מתוך רצון לקדם ערכים של מצויינות, הישגיות, שוויון ועמידה באתגרים. טויוטה נמצאת בחזית החידושים והטכנולוגיות אשר נועדו לאפשר "ניידות לכולם" וגאה לתמוך בספורטאים אשר מנצחים כל מכשול, עושים את הבלתי אפשרי שלהם ובתקווה שיביאו גם כבוד ומדליות במשחקים האולימפיים.

פעילויות שעשינו ביחד:

1. ספיישל אולימפיקס הזמינו עובדי חברות לשחק איתם: טויוטה החברה הראשונה שנענתה לאתגר
ספורטאי ספיישל עם מוגבלויות שכליות-התפתחותיות איתגרו חברות למשחק כדורגל עם נבחרות העובדים שלהן. טויוטה נענתה, והמשחק התקיים במסגרת קמפיין גיוס המונים למימון משלחת הספיישל אולימפיקס למשחקים האולימפיים באבו-דאבי משחק כדורגל מיוחד במינו נערך ב-5 לפברואר במושב חצב בין נבחרת "טויוטה שחף" ונבחרת הספיישל אולימפיקס "מעון אביב" בה חברים ספורטאים עם מוגבלות על הרצף הקוגנטיבי. במשחק unified (ספורט משלב) בו משחקים ספורטאים בריאים יחד עם ספורטאים עם מוגבלויות, שיחקו שתי קבוצות מעורבות של כדורגלני הספיישל וכדורגלני נבחרת טויוטה.

/

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, היא החברה העסקית הראשונה בישראל שנרתמה לתמוך בנבחרות הספיישל אולימפיקס ונענתה לקריאת ספורטאי הספיישל ולבוא ולשחק איתם. זאת, כחלק מקמפיין גיוס המונים שנועד להעלות מודעות ולסייע במימון משלחת ישראל למשחקים האולימפיים המיוחדים במרץ הקרוב באבו-דאב ודובאי. בקמפיין קוראים ספורטאי הספיישל עם מוגבלויות קוגנטיביות-התפתחותיות שונות לספורטאי עלית ישראלים להתחרות בהם ולשחק איתם.

ספורטאים רבים אישרו השתתפות באתגר ספורטאי העלית וביניהם: חלוץ מכבי תל-אביב איתי שכטר (ספורטאי הספיישל: אלברט בנימינוב), הגארד בר טימור והמנהל הספורטיבי יותם הלפרין מהפועל ירושלים בכדורסל (גיא בצאן ונדב טנא), השחיינים יעקב טומרקין ומאי לווי (אורן עוזיאלי ויונה רבינוביץ'), הג'ודוקא אריק זאבי (לבב ברקן) והטניסאית שחר פאר (טל הוף). חברות עסקיות ממשיכות להצטרף ליוזמה כל העת.

/

2. מירוץ ה-1,000 ק"מ לברלין- כל החלומות שווים
בתקופת הקורונה המאתגרת שפקדה אותנו בחודשים האחרונים והשגרה החדשה אליה נקלענו, גרמה לספורטאי הספיישל אולימפיקס לסבול מבדידות חברתית גדולה, מקושי בשמירה על כושר גופני ואורח חיים מאוזן. מאחר והם אינם יכולים לחזור לפעילות ספורט מלאה, ספיישל אולימפיקס וטויוטה ישראל החליטו להביא את הפעילות הספורטיבית אליהם ולאפשר להם לעשות זאת בצורה יצירתית ומהנה.

יריית הזינוק התקיימה בתאריך 21/9/2020 . התאריך מסמל 1,000 ימים עד אולימפיאדת "ספיישל אולימפיקס" בברלין אליו המשלחת הישראלית תוציא את המשלחת הגדולה ביותר מאז הקמת "ספיישל אולימפיקס" בישראל הצבנו יעד של 1000 ק"מ כמספר הימים עד אוליפיאדת ברלין ואחרי שבוע הוא הושג, הודות למשתתפים האלופים של האתגר- ספורטאי ספיישל ועובדי חברת טויוטה. הצבנו יעד חדש של 4000 ק"מ כמספר הק"מ מתל אביב לברלין! ונחשו מה? גם זה הושג! למרות הריחוק הפיזי הצלחנו לייצג קהילה שפועלת להכלה חברתית החיבור שלה הוא דרך הספורט.

אולי יעניין אותך גם...

טויוטה מודיעה על תחרות סטרטאפים בתחום התחבורה והניידות למציאת הפתרונות החדשניים ביותר לשיפור ניידות לכל טויוטה מודיעה על תחרות סטרטאפים בתחום התחבורה והניידות למציאת הפתרונות החדשניים ביותר לשיפור ניידות לכל חברת טויוטה מחפשת אחר הפתרונות החדשניים ביותר בתחומי ה"ניידות לכל", ומודיעה על TOYOTA STARTUP AWARDS- תחרות פרסי טויוטה לסטארטאפים, במסגרתה יציגו 8 חברות סטארט-אפ את פתרונות הניידות החדשניים אותם פיתחו. ליסינג תפעולי, פרטי ומה שביניהם רכב חדש בראש שקט ליסינג תפעולי, פרטי ומה שביניהם רכב חדש בראש שקט איך נהנים מטויוטה חדשה גם אם אין ברשותכם סכום כסף גדול? איך נוסעים בטויוטה חדשה ולא מפסידים את ירידת הערך של השנים הראשונות? איך נהנים משקט נפשי ומחליפים לטויוטה חדשה כל 3 שנים? ובכן, הכירו את אחד הטרנדים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות בעולם של קניית רכב חדש - הליסינג. כיצד תיראה מכונית העתיד? כיצד תיראה מכונית העתיד? הוכרזו הזוכים המקומיים בתחרות ציורי הילדים העולמית של טויוטה - "מכונית החלומות 2018"; הציורים הזוכים עולים לשלב הבא של התחרות ביפן 10 טיפים להכנת הרכב לחורף 10 טיפים להכנת הרכב לחורף מבדיקת מערכת החשמל ברכב ועד לטכניקות נהיגה על שלג וקרח - מס' טיפים לנהיגה חורף בטוחה ומוצלחת.
משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? כאשר שוקלים לרכוש מכונית משפחתית יש להתחשב לא רק בביצועים ובמחיר, הרי מדובר במשפחה שלנו ולכן הבטיחות מעל הכל, אבל גם העיצוב חשוב, נוחות בחלל הנוסעים ככלל ובמושב האחורי בפרט ולא לשכוח גם את תא המטען, אמינות, פרקטיות ועוד. כדי להקל עליכם הכנו את המדריך המלא לבחירת משפחתית מבית טויוטה, שמציעה מבחר מרשים שעונה על מגוון הצרכים של המשפחות השונות. ליסינג לעסקים קטנים ועצמאים: דרך משתלמת לרכב חדש ליסינג לעסקים קטנים ועצמאים: דרך משתלמת לרכב חדש טויוטה, מותג הרכב המוביל והאמין בעולם, נכנס לעולם הליסינג הפרטי באופן בלתי אמצעי - היישר מהיבואן הרשמי לצרכן הקצה, ללא מתווכים. באמצעות חברת טויוטה ליס, מבית יוניון מוטורס, עצמאים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים ליהנות מהיתרונות של דגמי טויוטה עם מסלולי ליסינג פרטי ועסקי משתלמים ואטרקטיביים, אשר נבנים בהתאמה אישית לכל לקוח. בעל עסק קטן או עוסק עצמאי מורשה? הכתבה הזו בשבילך. רכב 7 מקומות: איכות, נוחות ובטיחות לכל המשפחה רכב 7 מקומות: איכות, נוחות ובטיחות לכל המשפחה נוחות הנסיעה, מודולאריות המושבים ברכב, חוויית הנסיעה בו והיבט החיסכון בדלק הפכו בשנים האחרונות לפרמטרים אלמנטריים שיש להתחשב בהם כשרוכשים רכב שאמור להתאים למשפחות גדולות. הפתרון – רכב גדול, מגוון, איכותי, מודולארי, אמין, בטיחותי וחסכוני. ובקיצור – משפחתי – במלוא מובן המילה. מחפשים רכב 7 מקומות? הכתבה הבאה תעשה לכם סדר ותציג לכם אופציות שיהפכו את הנסיעות הבאות שלכם מתסכול לחווייה. טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017.