ספיישל אולימפיקס הזמינו עובדי חברות לשחק איתם: טויוטה החברה הראשונה שנענתה לאתגר

ספורטאי ספיישל עם מוגבלויות שכליות-התפתחותיות איתגרו חברות למשחק כדורגל עם נבחרות העובדים שלהן. טויוטה נענתה, והמשחק התקיים במסגרת קמפיין גיוס המונים למימון משלחת הספיישל אולימפיקס למשחקים האולימפיים באבו-דאבי

משחק כדורגל מיוחד במינו נערך ב-5 לפברואר במושב חצב בין נבחרת "טויוטה שחף" ונבחרת הספיישל אולימפיקס "מעון אביב" בה חברים ספורטאים עם מוגבלות על הרצף הקוגנטיבי. במשחק unified (ספורט משלב) בו משחקים ספורטאים בריאים יחד עם ספורטאים עם מוגבלויות, שיחקו שתי קבוצות מעורבות של כדורגלני הספיישל וכדורגלני נבחרת טויוטה.

/

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, היא החברה העסקית הראשונה בישראל שנרתמה לתמוך בנבחרות הספיישל אולימפיקס ונענתה לקריאת ספורטאי הספיישל ולבוא ולשחק איתם. זאת, כחלק מקמפיין גיוס המונים שנועד להעלות מודעות ולסייע במימון משלחת ישראל למשחקים האולימפיים המיוחדים במרץ הקרוב באבו-דאב ודובאי. בקמפיין קוראים ספורטאי הספיישל עם מוגבלויות קוגנטיביות-התפתחותיות שונות לספורטאי עלית ישראלים להתחרות בהם ולשחק איתם. עד כה אישרו השתתפות באתגר ספורטאי העלית: חלוץ מכבי תל-אביב איתי שכטר (ספורטאי הספיישל: אלברט בנימינוב), הגארד בר טימור והמנהל הספורטיבי יותם הלפרין מהפועל ירושלים בכדורסל (גיא בצאן ונדב טנא), השחיינים יעקב טומרקין ומאי לווי (אורן עוזיאלי ויונה רבינוביץ'), הג'ודוקא אריק זאבי (לבב ברקן) והטניסאית שחר פאר (טל הוף).

כעת מצטרפות ליוזמה כאמור גם חברות עסקיות. יעד הגיוס, המבוצע דרך אתר Drove, עומד על 500 אלף שקלים ועד כה כבר גיוסו 307 אלף ₪.

/

חברת טויוטה העולמית היא נותנת חסות ראשית למשחקים האולימפיים שיתקיימו ב-2020 בטוקיו וב–2024 בפריז. החיבור בין טויוטה והמשחקים אולימפיים מבטא זהות ערכים כמו מצויינות, שאפתנות, עמידה באתגרים ובעיקר לעשות את הבלתי אפשרי. גם טויוטה ישראל נרתמו לשותפות זו ובתמיכה ב בספורטאי הספיישל אולימפיקס מתוך רצון לקדם ערכים של מצויינות, הישגיות, שוויון ועמידה באתגרים. טויוטה נמצאת בחזית החידושים והטכנולוגיות אשר נועדו לאפשר "ניידות לכולם" וגאה לתמוך בספורטאים אשר מנצחים כל מכשול, עושים את הבלתי אפשרי שלהם ובתקווה שיביאו גם כבוד ומדליות במשחקים האולימפיים.

לקמפיין - bit.ly/unified2019

מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".