רכב חשמלי היברידי 2021:

בפתיחת העשור השלישי של המאה ה-21 אין ספק כי הטכנולוגיה של הרכבים החשמליים לא מפסיקה להתחדש ולהפתיע. רכב חשמלי הוא כבר מזמן לא חלום, אלא מציאות. ב-2020 טויוטה מציגה את השילוב האופטימאלי בין הטכנולוגיה ההיברידית לחשמלית, המאפשרת גם חוויית נסיעה חסכונית, גם ביצועים ללא פשרות וגם ורסטיליות באופי הנסיעה - עירונית, בינעירונית, מהירה, איטית וכדומה.

הכירו את טויוטה פריוס פלאג אין היברידית

השילוב המצוין הזה קורה באמצעות טכנולוגית הפלאג-אין הייבריד - המאפשרת לשלב ברכב מנוע היברידי חשמלי - יותר מאי פעם, ובכך ניתן ליהנות מחיסכון מקסימלי בדלק. כיום הטכנולוגיה הזו באה לידי ביטוי בדגם טויוטה פריוס plug-in - רכב פלאג-אין היברידי , המהווה את הדור הבא של הפריוס - מכונית חשמלית בעלת הטכנולוגיה ההיברידית פורצת הדרך מ-1997.

טויוטה פריוס פלאג-אין היברידית מאפשרת חוויית נהיגה חלקה ונעימה - לצד האצה מהירה ודינמיקה רכה. ואיך זה קורה בפועל? עם סוללה בעלת הספק של 8.8 קילוואט-שעה, המאפשרת נסיעה של כ-45 ק"מ במצב חשמלי בלבד. ההיברידית החשמלית של טויוטה גם מפחיתה זיהום אוויר למינימום - 29-35 גרם CO2 לקילומטר.

טויוטה מציגה: רכב חשמלי 2020 – השילוב המושלם בין טכנולוגיה היברידית לחשמלית
טויוטה פריוס plug-in  - מכונית חשמלית פורצת דרך

יתרונות לרכישת רכב פלאג אין היברידי - plug-in hybrid

• צריכת דלק - 1.3-1.5 ליטר ל-100 ק"מ (נתוני יצרן)
• האצה מ-0 ל-100 - 11.1 שניות
• מערכות הבטיחות המובילות בתחום במסגרת סטנדרט Toyota Safety Sense
• טעינה מהירה - בבית, במקומות העבודה ובעמדות ההטענה הפרוסות ברחבי הארץ
• הפיכת אנרגיית הבלימה לאנרגיה חשמלית - מסייע בהטענת הסוללה ההיברידית
• הנוחות המוכרת של טויוטה פריוס - רכב מרווח ונעים לנהיגה ולנסיעה
• מערכת המולטימדיה המתקדמת של טויוטה - Toyota Touch 2

מכונית חשמלית היברידית ידידותית לסביבה

רכב פלאג אין היברידי מתקדם - 3 מצבי הנהיגה בפריוס Plug in

המכונית ההיברידית החשמלית של טויוטה למעשה מאפשרת 3 מצבים שונים, בהתאם לתנאי הדרך. 3 המצבים הללו הם אלה שהופכים את רכב הפלאג אין - Toyota Prius Plug-in Hybrid - למכונית חשמלית מתמיד, חסכונית מתמיד, ירוקה מתמיד.

1. מצב EV - רכב חשמלי 100% - מאפשר לנהגים נסיעה חשמלית לחלוטין עד 45 ק"מ, בצריכה של 68 קילוואט.
2. מצב HV - הטכנולוגיה ההיברידית המוכרת לנו - שילוב של מנוע בנזין וחשמלי, שמנצל בצורה נכונה את הסוללה לנסיעה עירונית.
3. מצב EV-City - פעילות חשמלית בלבד, עד 53 קילוואט - ללא דלק. במידה שהסוללה נחלשת, הרכב יעבור אוטומטית למצב ההיברידי.

איך טוענים רכב חשמלי? כמה זמן נמשכת הטעינה?

מלבד טעינה פשוטה באמצעות עמדת הטענה ביתית, כיום יש עלייה מתמדת בכמות עמדות ההטענה הפרוסות ברחבי הארץ. המערכת החדשה של טויוטה מאפשרת לנהגים להטעין את הרכב בבית, במקום העבודה או בעמדות ציבוריות.

ניתן גם להשתמש בפונקציית הטיימר ברכב - שמאפשרת לקבוע בדיוק מדי תופעל הטעינה, על מנת לעשות שימוש נכון בצריכת החשמל, בשעות השפל לדוגמא. זמן טעינה לסוללה מלאה - כשעתיים (זמן טעינה משוער בעמדת טעינה ציבורית).

טויוטה מתחדשת: רכב חשמלי 2021

לסיכום, הטכנולוגיה ההיברידית של טויוטה לא מפסיקה להתחדש, להשתפר, לאתגר את עצמה. התוצאה – רכב היברידי חשמלי מאי פעם, צריכת דלק נמוכה, ידידותי לסביבה – וכל זה – עם ביצועים עוצמתיים ללא פשרות, סטנדרט הבטיחות הקשוח של טויוטה והאמינות המוכרת.

טויוטה מתחדשת: רכב חשמלי היברידי מאי פעם
טויוטה פריוס – רכב היברידי פלאג-אין

לפרטים נוספים ו/או תיאום נסיעת התרשמות:

אולי יעניין אותך גם...

טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל יוניון מוטורס היא מובילת שוק עולמית בשיעור מכירות הרכבים ההיברידיים. בדיקה מיוחדת מעלה כי ההיברידיות של טויוטה הביאו לחסכון כולל בזיהום של כ 390- אלף טון CO2 בישראל לאורך השנים. חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית במשך 20 השנים האחרונות, המון השתנה - מהדרך בה אנו מתקשרים ומבדרים עצמנו עד הדרך בה אנו תופסים את העולם סביבנו משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? כאשר שוקלים לרכוש מכונית משפחתית יש להתחשב לא רק בביצועים ובמחיר, הרי מדובר במשפחה שלנו ולכן הבטיחות מעל הכל, אבל גם העיצוב חשוב, נוחות בחלל הנוסעים ככלל ובמושב האחורי בפרט ולא לשכוח גם את תא המטען, אמינות, פרקטיות ועוד. כדי להקל עליכם הכנו את המדריך המלא לבחירת משפחתית מבית טויוטה, שמציעה מבחר מרשים שעונה על מגוון הצרכים של המשפחות השונות. טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017.
WLTP - שיטה חדשה לבדיקת צריכת דלק ופליטת מזהמים WLTP - שיטה חדשה לבדיקת צריכת דלק ופליטת מזהמים החל מ-1 בספטמבר 2017, נכנס לתוקף תהליך חדש למדידת זיהום: WLTP - Worldwide Harmonized Light Vehicle Test Procedure, זאת בכדי לקבל נתונים מהימנים יותר של צריכת דלק ופליטת מזהמים. הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר המגזין הבינלאומי הנחשב "ניוזוויק" בחר בTOYOTA פעם נוספת כאחת החברות הירוקות ביותר בעולם, כאשר מתוך החברות הגלובליות היא ממוקמת בין 5% הראשונות, וכן זכתה בתואר "החברה הטובה ביותר בתעשייה " בקטגוריית הרכב. TOYOTA דורגה במקום ה-16 מתוך 500 החברות הגלובליות הירוקות ומספר 1 בקטגוריית הרכב. פריוס פלאג-אין היברידית חוזרת לישראל: חשמלית מאי פעם פריוס פלאג-אין היברידית חוזרת לישראל: חשמלית מאי פעם יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, משיקה את הדגם החדש של ה-Plug-In PRIUS מכונית היברידית חשמלית נטענת פורצת הדרך. רכב פלאג אין זה מספק לנהגים "שתי מכוניות ברכישה אחת" – הנאה משילוב אולטימטיבי של רכב חשמלי חסכוני וידידותי לסביבה לבין שימושיות הטכנולוגיה ההיברידית פורצת הדרך של טויוטה פריוס. ליסינג תפעולי, פרטי ומה שביניהם רכב חדש בראש שקט ליסינג תפעולי, פרטי ומה שביניהם רכב חדש בראש שקט איך נהנים מטויוטה חדשה גם אם אין ברשותכם סכום כסף גדול? איך נוסעים בטויוטה חדשה ולא מפסידים את ירידת הערך של השנים הראשונות? איך נהנים משקט נפשי ומחליפים לטויוטה חדשה כל 3 שנים? ובכן, הכירו את אחד הטרנדים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות בעולם של קניית רכב חדש - הליסינג.