1. New Cars
  2. Katelyn

  • בינואר 2019, בגיל 21 בלבד, הפכה קייטלין אוהשי, מתעמלת אמריקאית ממכללת לוס אנג'לס (UCLA), לאחת מהספורטאיות החשובות והמשפיעות בעולם. תרגיל ההתעמלות שלה באליפות ליגת המכללות האמריקאית זכה לציון 10 המושלם ולכ-130 מיליון צפיות רק מהפרופיל של המכללה. ההצלחה חובקת העולם של קייטלין סימנה אותה לא רק כעוד להיט ויראלי, אלא כמקור השראה של ממש עבור ספורטאיות וצעירות בכל רחבי העולם.

אוהשי נכנסה לעולם הספורט כבר בגיל 3 והייתה מבטיחה מאוד עם שאיפות מאוד ברורות – אולימפיאדה. זה הפך לכל חייה אבל מוקדם מאוד, כבר בגיל 14, התחילה לשמוע הערות על המשקל שלה. לא רק ברשתות החברתיות אלא גם חבריה, הקולגות ואפילו המאמנים שלה. קייטלין סיפרה שהרגישה שאסור לה לוותר כי המשפחה שלה כבר הקריבה כל כך הרבה אבל שהרגישה אומללה והאמינה שהמדליות שוות יותר ממנה. היא ניהלה קשר נורא עם האוכל וההגדרה העצמית שלה התבססה רק על ההתעמלות. נקודת המפנה הגיעה בגיל 16, אז היא התחילה לסבול מבעיות גב.

החוליות שלה פגעו זו בזו והרופאים אמרו שאולי לא תחזור עוד להתאמן. שנה לאחר מכן, אחרי שחזרה בכל זאת, היא קרעה את הכתף ונאלצה לעבור ניתוח שקטע לה את החלום.

הקשיים הפזיים ובעיקר המנטליים הובילו את קייטלין להרים דגל אדום ולשים סוף לחלום האולימפי, כשהיא בת 16 בלבד. היא כבר כבר שקלה לפרוש מעולם הספורט באופן סופי, עד שהגיעה התחרות ששינתה את חייה – אליפות המכללות ב-UCLA בה זכתה בציון 10 - מושלם! קייטלין לא רק השיגה ציון נדיר, אלא גם הציגה מהלכים יוצאי דופן שלא מזוהים עם תחום ההתעמלות ממנו באה ועד אז לא נראו על משטחי ההתעמלות המקצוענית: היא הביעה שמחה, נראתה משוחררת, שובבה, מלאת אנרגיה מתפרצת והיה נכיר שהיא נהנית ונלהבת.

כל זה הלהיב את הקהל שהריע לה בהתרגשות. התנועות המרשימות והמשוחררות שלה הפכו את תיעוד התרגיל, בצדק, לסרטון ויראלי שהגיע לכל רשת חדשות ורשת חברתית ברחבי העולם. באינספור הראיונות שהגיעו בעקבות ההצלחה קייטלין תמיד התגאתה לספר את סיפורה, איך לא הייתה מוכנה לתת למוסכמות החברתיות ולקשיחות ולקפדנות שנלוותה עד אז להתעמלות המקצוענית, להוריד אותה ולפגוע בה ובאהבה וההנאה שלה מהתעמלות.

  • קייטלין עוררה בטויוטה תחושה של חיבור עמוק. קייטלין עם הדרייב חסר המעצורים שלה מייצגת בדיוק את האנרגיה החיובית והמוטו מאחורי היאריס החדשה, שאינה רק מכונה של ביצועים מושלמים, אלא גם דינמיות, אנרגיה חיובית וריגושים. אז למה לעצור? זו הסיבה שקייטלין נבחרה לשיתוף פעולה במהלך השקת היאריס החדשה. לאחר ההישג הפנומנלי של קייטלין, היא נשאלה מה עושים אחרי הציון 10 המושלם? וקייטלין השיבה: "למה לעצור? אחרי 10 מושלם אחד, את רוצה להמשיך לקבל אותן עשיריות מושלמות. אני חושבת שתמיד אני יכולה להגיע ליותר, אני חושבת שאנחנו כבני אדם תמיד יכולים להשתפר. מה עוד אפשר להשיג? כשמשתפרים כל יום ויום וכשיש מוטיבציה ודרייב הכל אפשרי. אני אוהבת לאתגר את עצמי, זה מלהיב לדעת שיש לי עוד משהו לתת, להגיע לעוד יותר אנשים".

     

טויוטה יאריס הפכה עם השנים לסופר מיני המבוקשת והנמכרת ביותר בארץ ובעולם כולו. היאריס החדשה היא הסופר מיני הבטיחותית ביותר וזכתה לציון הבטיחות הגבוה ביותר במבחני הריסוק של האירגון האירופאי המוביל ה- EuroNCAP. היאריס היא גם הסופר מיני ההיברידית היחידה בקטגוריה. השילוב בין מערכות חדשניות, טכנולוגיה היברידית, מערכות בטיחות מתקדמות, עיצוב מרהיב, ביצועים מרשימים, חיסכון נוחות יוצאת דופן וחווית נהיגה מהנה, ואפילו שמירת ערך לאורך זמן מהטובות שיש – כל אלו מעניקים ליאריס החדשה את מעמדה כמכונית אטרקטיבית ומבוקשת בקרב קהלים רבים, הן צעירים והן מבוגרים, הן צעירים בליינים והן מבוגרים מיושבים כל אחד נהנה מהיאריס בדרך אחרת אבל כולם אוהבים אותה ונהנים ממנה כל יום.

למה לעצור במושלם? בדיוק כמו בסיפור מעורר ההשראה של קייטלין, כך גם המהנדסים בטויוטה המשיכו לעבוד במטרה תמידית להשתפר ולהציג תוצר שהוא יותר מ-10 עגול ומושלם. כיום, היאריס החדשה מעניקה את ביצועי הבטיחות המובילים בקטגוריה, כחלק מהייעוד שלה – להיות המכונית הקומפקטית הבטוחה בעולם, החסכונית והמלהיבה ביותר.

רוצה לקבל מידע נוסף ועדכונים על היאריס החדשה 2020?
יש למלא את הפרטים ונחזור בהקדם