הצטרפו לטויוטה לנד קרוזר בהרפתקה מלהיבה של מציאות רבודה (AR)
במסע חוצה חמש יבשות

מתרווחים בנוחות בטויוטה לנד קרוזר לקראת המסע בין 5 היבשות לאיסוף סמלי טויוטה רבים ככל הניתן בזמן הקצר ביותר האפשרי, ותוך כדי מכירים יותר את מאפייני הרכב וההיסטוריה שלו. מצפן קטן ינחה אתכם לאיסוף הסמל הבא הקרוב ביותר. חושפים יותר מפות ומסלולים ע"י איסוף מספיק של סמלים ומכירים יותר את הלנד קרוזר ושוברים שיאים! כל חשיפת מפה מציגה לכם מאפיין חדש של הלנד קרוזר כדי להגיע לשיא המשחק שלכם.

מגלים 5 יבשות שונות, מנווטים את דרככם דרך סוואנות עבותות או שטחים קפואים בעודכם מעבירים למצב טורבו להאצת הנסיעה. נוהגים בבטחה להימנע ממכשולים ולמנוע התהפכות רכבכם. תזכורות על "נהיגה בבטחה" יופיעו במקרה של התהפכות כדי לאפשר לכם להתחיל מחדש.

תאתגרו את יכולות הנהיגה שלכם ע"י משחק בכל מפה מספר פעמים והקליטו את ההישגים שלכם כדי להראות את המהירות והטקטיקות שלכם. אז למה אתם מחכים? תחגרו את חגורות הבטיחות וצאו להרפתקה!

רוצים לראות דוגמאות?

אחרי שתאתגרו את עצמכם ותישברו שיאים, אנו מזמינים אתכם ליצור באמצעות טכנולוגיית המציאות הרבודה (AR) תמונת מסך יצירתית במיוחד המשלבת את המציאות עם המשחק. העלו את התמונה לגלריה שלנו וחכו לבחירת התמונה היצירתית והמעניינת ביותר אשר תזכה את היוצר/ת שלה בלנד קרוזר כולל דלקן לסופ"ש עם טיול שטח מודרך. חוויה שתהיה עבורכם בלתי נשכחת. אז אל תחכו וצאו לדרך!