חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית

משנים את הדרך בה אנו נוהגים מאז 1997

במשך 20 השנים האחרונות, המון השתנה - מהדרך בה אנו מתקשרים ומבדרים עצמנו עד הדרך בה אנו תופסים את העולם סביבנו. אז, ב-1997, טויוטה הציגה את מכונית הדגל "פריוס" ששינתה את הדרך בה אנו נוהגים. מדובר ברכב החשמלי הראשון שלא היה זקוק לטעינה, הודות לטכנולוגיה ההיברידית החדשנית פורצת הדרך עליה היה מבוסס.

היום, 20 שנה מאוחר יותר, אנו ממשיכים לחדש ולשפר את הטכנולוגיה ההיברידית שלנו, אשר קיימת כיום ברוב הדגמים ומספקת חוויית נהיגה אחרת ליותר מ-10 מיליון נהגים ברחבי העולם.

במטרה לציין את השנה ה-20 למובילות ההיברידית שלנו, אנו רוחשים כבוד למכונית הסמל טויוטה פריוס, הרכב אשר לבדו התחיל את המהפכה ההיברידית. יחד עם אחד מגדולי האסטרו-פיזיקה בעולם, הענקנו לפריוס מקום של כבוד לצד הכוכבים. את קבוצת הכוכבים של פריוס, אשר בנויה מ-100 כוכבים אשר נקראו על שמם של דגמי טויוטה ישנים וחדשים, כמו גם דגמי קונספט, יוכלו הדורות הבאים לראות מכל מקום בחצי הכדור הצפוני. בכדי להשתתף בחגיגת המובילות ההיברידית ולצפות בקבוצת הכוכבים של פריוס בעצמך, הנך מוזמן לבקר בעמוד שהקמנו לשם כך www.priusconstellation.com

מידע נוסף על הטכנולוגיה ההיברידית

מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".