חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית

משנים את הדרך בה אנו נוהגים מאז 1997

במשך 20 השנים האחרונות, המון השתנה - מהדרך בה אנו מתקשרים ומבדרים עצמנו עד הדרך בה אנו תופסים את העולם סביבנו. אז, ב-1997, טויוטה הציגה את מכונית הדגל "פריוס" ששינתה את הדרך בה אנו נוהגים. מדובר ברכב החשמלי הראשון שלא היה זקוק לטעינה, הודות לטכנולוגיה ההיברידית החדשנית פורצת הדרך עליה היה מבוסס.

היום, 20 שנה מאוחר יותר, אנו ממשיכים לחדש ולשפר את הטכנולוגיה ההיברידית שלנו, אשר קיימת כיום ברוב הדגמים ומספקת חוויית נהיגה אחרת ליותר מ-10 מיליון נהגים ברחבי העולם.

במטרה לציין את השנה ה-20 למובילות ההיברידית שלנו, אנו רוחשים כבוד למכונית הסמל טויוטה פריוס, הרכב אשר לבדו התחיל את המהפכה ההיברידית. יחד עם אחד מגדולי האסטרו-פיזיקה בעולם, הענקנו לפריוס מקום של כבוד לצד הכוכבים. את קבוצת הכוכבים של פריוס, אשר בנויה מ-100 כוכבים אשר נקראו על שמם של דגמי טויוטה ישנים וחדשים, כמו גם דגמי קונספט, יוכלו הדורות הבאים לראות מכל מקום בחצי הכדור הצפוני. בכדי להשתתף בחגיגת המובילות ההיברידית ולצפות בקבוצת הכוכבים של פריוס בעצמך, הנך מוזמן לבקר בעמוד שהקמנו לשם כך www.priusconstellation.com

מידע נוסף על הטכנולוגיה ההיברידית

טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל טויוטה מציינת מסירות של 75,000 היברידיות בישראל יוניון מוטורס היא מובילת שוק עולמית בשיעור מכירות הרכבים ההיברידיים. בדיקה מיוחדת מעלה כי ההיברידיות של טויוטה הביאו לחסכון כולל בזיהום של כ 390- אלף טון CO2 בישראל לאורך השנים. משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? כאשר שוקלים לרכוש מכונית משפחתית יש להתחשב לא רק בביצועים ובמחיר, הרי מדובר במשפחה שלנו ולכן הבטיחות מעל הכל, אבל גם העיצוב חשוב, נוחות בחלל הנוסעים ככלל ובמושב האחורי בפרט ולא לשכוח גם את תא המטען, אמינות, פרקטיות ועוד. כדי להקל עליכם הכנו את המדריך המלא לבחירת משפחתית מבית טויוטה, שמציעה מבחר מרשים שעונה על מגוון הצרכים של המשפחות השונות. הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר המגזין הבינלאומי הנחשב "ניוזוויק" בחר בTOYOTA פעם נוספת כאחת החברות הירוקות ביותר בעולם, כאשר מתוך החברות הגלובליות היא ממוקמת בין 5% הראשונות, וכן זכתה בתואר "החברה הטובה ביותר בתעשייה " בקטגוריית הרכב. TOYOTA דורגה במקום ה-16 מתוך 500 החברות הגלובליות הירוקות ומספר 1 בקטגוריית הרכב. תכנית הארכת השירות ההיברידית תכנית הארכת השירות ההיברידית אנו שמחים להציג בפניך את תכנית הארכת השירות ההיברידית ל- TOYOTA ההיברידית שברשותך.
תהליך הייצור תהליך הייצור הגישה של TOYOTA לייצור מכוניות, המתמקדת באיכות חסרת פשרות ובהצבת הלקוח במקום הראשון, הובילה למהפכה בענף הרכב. למה לך לדאוג? הארכת אחריות - בשביל השקט הנפשי שלך! למה לך לדאוג? הארכת אחריות - בשביל השקט הנפשי שלך! תכנית הארכת האחריות לשנה הרביעית מאפשרת ללקוחות שרכשו טויוטה מיוניון מוטורס להמשיך ולהנות מהשימוש ברכב בראש שקט, ללא דאגה לתיקונים ולעלויות חריגות במהלך תקופת הארכת האחריות. <strong>יתרונות הטכנולוגיה ההיברידית לעסקים</strong> יתרונות הטכנולוגיה ההיברידית לעסקים