פריוס פלאג-אין היברידית חוזרת לישראל:
חשמלית מאי פעם

הדור החדש של טויוטה פריוס הנטענת מציע פתרון אולטימטיבי -  שילוב בין רכב חשמלי מצטיין לטכנולוגיה היברידית

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, משיקה את הדגם החדש ש PRIUS Plug-In, מכונית היברידית חשמלית נטענת פורצת דרך. רכב פלאג אין זה מספק לנהגים "שתי מכוניות ברכישה אחת" – הנאה משילוב אולטימטיבי של רכב חשמלי חסכוני וידידותי לסביבה לבין שימושיות הטכנולוגיה ההיברידית פורצת הדרך של טויוטה פריוס.

יתרונות בולטים לרכב הפלאג-אין
  •  ביצועים - מנוע 1,800 סמ"ק, 122 כ"ס. תצרוכת דלק משולבת של 77 ק"מ לליטר בממוצע. זמן ההאצה מ-0 ל-100 עומד על 11.1 שניות ומבוסס על זמינות כוח מתפרצת משני מנועים חשמליים בו זמנית, בתצורת EV. ציון ירוק – ציון 1.
  •  בטיחות - ציון בטיחות מקסימלי 8, חבילות מערכות הבטיחות האוטונומית TOYOTA SAFETY SENSE, הכוללת תכונות משודרגות בהן זיהוי רכבים בשטח מת וזיהוי רכבים חוצים מאחור.
  •  אבזור מתקדם וטכנולוגיה - 5 מושבים (לעומת 4 בדגם היוצא), סטנדרט אבזור גבוה וטכנולוגיות מתקדמות בתא הנוסעים כולל הצגת נתוני נסיעה על השמשה הקדמיתHUD  ומערכת מולטימדיה מקורית "8 תומכת עברית.
  •  מחיר - החל מ- 164,900 ש"ח, כולל כבל מטען המתחבר לשקע ביתי רגיל בתקופת ההשקה.

נוסעים חסכוני, מגיעים רחוק, טוענים מהר
,טעינה חשמלית חיצונית, בשילוב הטכנולוגיה ההיברידית המתקדמת של  טויוטה מקנה נוחות וגמישות שימוש מרבית לנסיעה חסכונית ללא מגבלות טווח וללא דאגות עם אפשרות טעינת הרכב משקע חשמל ביתי רגיל, משקע ביתי "תעשייתי" או מעמדת לטווח (EV) טעינה ייעודית, מציעה הפריוס פלאג-אין חוויית נהיגה חשמלית לחלוטין, של עד 45 ק"מ במהירות מרבית של עד 135 קמ"ש. לאחר מכן, נכנסת לפעולה ומאפשרת המשך נסיעה באופן אוטומטי, המערכת ההיברידית החכמה של  טויוטה ללא כל התערבות מצד המשתמש.

/

טווח הנסיעה הכולל של גרסת ה - PHEV עומד על כ - 1,000 ק"מ ומחושב לפי טווח נסיעה חשמלי של 45 ק"מ כאמור , בתוספת טווח נסיעה במצב היברידי המחושב לפי צריכת דלק של 4.5 ליטר ל - 100 ק"מ ומיכל דלק בנפח 43 ליטר . משמעות הדבר היא כי נסיעות במרחבים עירוניים יבוצעו בהתבסס על המנוע החשמלי בלבד, ללא תדלוק כלל, ויחד עם זאת ייהנו מגמישות בטווח נסיעה מלא, עבור נסיעות ארוכות בלתי צפויות.

הרכב מציע גמישות שימוש יוצאת דופן המבוססת על שילוב של תצורות עבודה והנעה שונותמצב EV מלא , מצב EV עירוני, מצב היברידי, תצורת שימור אנרגיית סוללה ותצורת נהיגה EV בהתאם לבחירת הנהג ותצורת"גנרטור"המאפשרת בחירה של טעינת סוללה מחדש תוך כדי נסיעה באמצעות מנוע הבנזין.

טעינת הרכב היא נוחה ומהירה -בפריוס פלאג-אין קיימת יכולת all board charger המאפשרת כאמור טעינה גם באמצעות כבל חשמל המתחבר לשקע ביתי רגילבדומה למכשירי חשמל ביתיים.

טעינת סוללה מלאה משקע ביתי חד פאזי ב- 10 אמפר אורכת כ- 3שעות בלבדצריכת החשמל לטעינה כזו היא כ- 8.8 קילו וואט ועלותה כ- 4 שקליםבמידה והלקוח יהיה מעוניין הוא יוכל להתקין בביתו שקע חשמל תעשייתי המקצר את זמן הטעינה במשך כשעה וכמובן שניתן להטעין את הרכב גם בעמדת טעינה ביתית או בעמדות ציבוריות.

/

רמת אבזור גבוהה, טכנולוגיה מתקדמת וציון בטיחות מקסימלי
בהתאם למדיניות טויוטה של בטיחות לפני הכל והטמעת טכנולוגיות בטיחות חדשניות, הדור החדש של הפריוס פלאג-אין מצוידת במערכות בטיחות מתקדמות ביותר וזוכה לציון הבטיחות המקסימלי - 8. בפריוס פלאג-אין מותקנת מערכת הבטיחות האוטונומית– Toyota Safety Sense ,הכוללתבין היתרזיהוי רכבים בשטח מתזיהוי רכבים חוצים מאחורמערכת "טרום התנגשות" (PCS) מורחבת עם זיהוי הולכי רגל בלילהזיהוי תמרורי דר מורחב ומעבר אוטומטי לאור גבוה.

הדגם החדש מתאפיין בפונקציונליות משופרת, והוא כולל כעת 5 מושבים (לעומת 4 בדגם היוצא), הרכב מצויד במערכות טכנולוגיות מתקדמות בתא הנוסעים כולל מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך בגודל "8, תומכת עברית וכולל תצוגת HUD - הקרנת נתוני הנסיעה על גבי השמשה הקדמית, תכונה המאפשרת השארת "עיניים על הכביש" של הנהג בכל עת.

/

חלוצת ההנעה החלופיות, מובילת הטכנולוגיה ההיברידית
מאז הוצג הדור הראשון של הפריוס בשנת 1997, ביססה טויוטה את מעמדה כחלוצתהטכנולוגיה החשמלית - היברידית ובשני העשורים אשר חלפו מאז צברה ניסיון ומוניטין בהובלת פיתוח טכנולוגיה מתקדמת זו.
רק לאחרונהציינה יוניון מוטורס את מסירת המכונית ההיברידית ה - 75,000 מאז הצגת הטכנולוגיה בישראל בשנת 2004. השנה צופה טויוטה כי שיעור מכירות הרכבים ההיברידיים בישראל יעמוד על כ - 75% מכלל מכירותיה.

ראש שקט לאורך הדרך - מומחיות היברידית ברכישה ובתחזוקה, מגוון אפשרויות קנייה וליסינג
הפריוס פלאג-אין תוצג ותוצע למכירה בעשר סוכנויות נבחרות של טויוטה ברחבי הארץ אשר יעברו הכשרות מיוחדות לנושאי טכנולוגיות טעינה מרשת החשמל. בסוכנויות גם יוצבו עמדות טעינה. ניתן לרכוש את הרכב גם במגוון מסלולים, כולל מימון בהתאמה אישית או במסלול ליסינג.

לתיאום נסיעת התרשמות ללא התחייבות:

אולי יעניין אותך גם...

רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי טויוטה היא החברה המובילה בעולם בפיתוח הנעות חלופיות. טויוטה היתה זו שפרצה דרך בהציגה כבר לפני 20 שנה את המכונית ההיברידית הראשונה בעולם. טויוטה נושאת הדגל של הטכנולוגיה ההיברידית, וטכנולוגיות חדשניות נוספות שמטרתן הפחתה משמעותית של מזהמים וכמובן חיסכון משמעותי ללקוחות, לצד חוויית נהיגה קלה ונעימה. הקורולה החדשה וההיברידית: 8 חידושים שחובה להכיר במשפחתית הנמכרת בעולם הקורולה החדשה וההיברידית: 8 חידושים שחובה להכיר במשפחתית הנמכרת בעולם טויוטה קורולה החדשה הגיעה לישראל עם גרסה חדשנית ומיוחדת, שכזאת עוד לא ראיתם. קורולה, מותג המכוניות המשפחתיות הנמכר ביותר בעולם, לראשונה עם מערכת היברידית מתקדמת וחסכונית - לצד עיצוב חדש עוצר נשימה. אז לפני שתתמכרו לקורולה החדשה, הנה 8 דברים שאתם חייבים לדעת: אייקון השטח של טויוטה מתחדש אייקון השטח של טויוטה מתחדש LAND CRUISER TOYOTA החדש מושק בישראל: עיצוב חיצוני ופנימי מעודכנים, ממשקי נהג משודרגים וחווית נהיגה משובחת מאי פעם מחירו של הרכב נותר ללא שינוי, החל מ- 299,000 שקלים בולטים בשטח רכבי SUV וקרוסאובר תופסים נוכחות בולטים בשטח רכבי SUV וקרוסאובר תופסים נוכחות דגמי ה-SUV מאפשרים למשפחות למצוא את הדרך הטובה ביותר עבורן וכך ליהנות מכל העולמות שיש לדרכים בארץ להציע. טויוטה, מותג הרכב המוביל בעולם, נכנסה במלוא העוצמה לשוק זה ומציעה מבחר דגמים ברמה הגבוהה ביותר, לרבות רכבים היברידיים, ביטחותיים, בעלי רמות גימור שונות ואבזורים איכותיים ומגוונים.
רכב חשמלי היברידי 2020: הכירו את טויוטה פריוס פלאג אין היברידית רכב חשמלי היברידי 2020: הכירו את טויוטה פריוס פלאג אין היברידית בפתיחת העשור השלישי של המאה ה-21 אין ספק כי הטכנולוגיה של הרכבים החשמליים לא מפסיקה להתחדש ולהפתיע. רכב חשמלי הוא כבר מזמן לא חלום, אלא מציאות. ב-2020 טויוטה מציגה את השילוב האופטימאלי בין הטכנולוגיה ההיברידית לחשמלית, המאפשרת גם חוויית נסיעה חסכונית, גם ביצועים ללא פשרות וגם ורסטיליות באופי הנסיעה - עירונית, בינעירונית, מהירה, איטית וכדומה. קווים מקבילים - הבדלים בין יבוא מקביל ליבואן רשמי קווים מקבילים - הבדלים בין יבוא מקביל ליבואן רשמי כאשר רוכשים רכב, המחיר הוא רק פרמטר אחד, ותתפלאו – הוא אפילו לא החשוב ביותר. לרכישה מול יבואן ישיר, וותיק ומבוסס בעל קשרי עבודה ארוכים עם יצרן הרכב יש לא מעט יתרונות. <span>TOYOTA C-HR </span>החדש מושק רשמית בישראל TOYOTA C-HR החדש מושק רשמית בישראל הקרוסאובר ההיברידי, בעל חתימת העיצוב הייחודית, משופע בטכנולוגיות מתקדמות ומעניק חווית נהיגה יוצאת דופן הדגם החדש כולל דינמיקת נהיגה משופרת, עיצוב פנימי וחיצוני מעודכן יותר וממשק אדם-מכונה (HMI) משודרג עם טכנולוגיית המולטימדיה העדכנית ביותר, כולל קישוריות Android Auto / Apple CarPlay. טרייד אין – האם זה באמת משתלם? טרייד אין – האם זה באמת משתלם? עסקת טרייד אין לרכישת רכב חדש כוללת בתוכה את כל היתרונות שיש לעולם הרכב הפרטי להציע - ההתרגשות של רכישת רכב חדש ומשודרג, השקט הנפשי של מכירת המכונית הישנה וכמובן - האטרקטיביות של העסקה וקבלת אחריות מהיבואן הרשמי. למעשה, אופציה זו היא הפתרון הקל, המהיר והנוח ביותר לתהליך של החלפת רכב, אשר יכול להיות מטריד ומסורבל לעיתים.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".