שנת שיא לטויוטה בספורט המוטורי

טויוטה מסכמת שנת שיא בספורט המוטורי עם הישג חסר תקדים ליצרנית רכב – מקומות ראשונים על הפודיום בשלושת המרוצים מהחשובים ביותר בעולם

טויוטה מסכמת את שנת 2019 עם פינאלה מרשים בתחום הספורט המוטורי והופכת ליצרנית הרכב המעוטרת ביותר בשנה אחת עם הישגים בולטים בכל התחרויות הנחשבות וזכייה או זכייה כפולה בשלושת המרוצים החשובים בתחום הספורט המוטורי.

את שנת 2019 פתחה טויוטה עם זכייה ראשונה בראלי דקאר בהובלת נאסר אל-אטייה שזכה בפעם השלישית בראלי המפרך. לאורך כ- 5,000 ק"מ בתנאי שטח קשים ומאתגרים בדיונות בפרו, ניצחה היצרנית היפנית את מרוץ הסיבולת שנחשב לקשה בעולם בו לקחו חלק למעלה מ- 330 כלי רכב. בסה"כ הכל השתתפו במרוץ הסיבולת כ- 530 מתחרים אך רק כשליש מהם הגיעו לקו הסיום לאחר 10 ימים. ההיילקס הנהוגה בידי נאסר אל-עטייה, בעל ניסיון רב בנהיגת דיונות, הקנתה לקבוצת TOYOTA GAZOO את הניצחון.

ביוני רשמה טויוטה ניצחון כפול במרוץ 24 השעות של לה מאן - מירוץ הסיבולת החשוב בעולם. המרוץ התנהל בשליטת טויוטה שחצתה ראשונה את קו הסיום עם הנהג הוותיק קזוקי נאקג'ימה שנהג במכונית מספר 8 . זכייה מתוקה זו הגיעה לאחר ניצחון היסטורי שרשמה טויוטה המרוץ בשנת 2018.

את השנה סגרה קבוצת ה - TOYOTA GAZZO עם ניצחון שלישי שלה בעונת אליפות הסיבולת העולמית WEC כאשר הגיעה למקומות הראשון והשני במרוץ 8 השעות בחריין. הודות לאסטרטגיה חזקה וביצועים עקביים, כמו גם אמינות מרשימה לאורך המרוץ שנפרש על פני 1,390 ק"מ, הגיעו מכוניות טויוטה לשני המקומות הראשונים עם הפרש של 0.21 שניות להקפה ביניהן

ההשקעה של האדירה של טויוטה בתחום המוטורי וכמובן גם צירופו של נהג המרוצים הטוב בעולם פרננדו אלונסו לנבחרת של טויוטה מניבה פירות ומביאה הישגים מרשימים וניצחונות גדולים של טויוטה המפגינה באופן עקבי את ערכי הליבה שלה (איכות, אמינות, עמידות) תוך חיבור מחודש ומיוחד לעולם המרגש של מרוצי הסיבולת בשטח ובמסלול. באופן יוצא דופן בענף חתמה טויוטה חוזה בן 5 שנים להמשך מימון RACING GAZOO.

לטויוטה בספורט המוטורי היסטוריה של יותר מ 60 שנה. ניצחונותיה והישגיה במרוצי ספורט שונים ברחבי העולם, לעיתים בתנאים הקיצוניים ביותר והנסיון שנצבר דרך ההיערכות למירוצים משמשים את טויוטה לבניית המכוניות של מחר ולפריצת גבולות. לאחר תקופת היעדרות, חיזקה בשנים האחרונות טויוטה באופן משמעותי את נוכחותה בתחום הספורט המוטורי הן בפיתוח וייצור של רכבי מרוץ וספורט, הן בהסבת דגמים קיימים לרכבי מרוץ קשוחים והן בשיווק גרסאות ספורטיביות לדגמים פופולריים.

כזה הוא הדגם החדש המצטרף למשפחת הקורולה Corolla Excite GR - גרסת האצ'בק בעיצוב ספורטיבי, הכולל את סט מערכות הבטיחות המתקדמות מהדור השני של Safety Sence Toyota, מערכת מולטימדיה מקורית דוברת עברית עם מסך "8 וממשק CarPlay Apple ו-Android Auto, חישוקי סגסוגת קלה "17 בעיצוב מיוחד, גג שחור, ריפודים בעיצוב ספורטיבי וסף דלת ממותג GR, במחיר של 145,900 ש"ח.

אולי יעניין אותך גם...

נוסעים על חשמל מבלי להטעין! נוסעים על חשמל מבלי להטעין! יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה היום (ב', 19.4) על ה"מרוץ ההיברידי-חשמלי", אירוע ראשון מסוגו בישראל וככל הידוע גם בעולם, במסגרתו מאות נהגים, מקרב הציבור הרחב, יבדקו כמה באמת רכב היברידי יכול לנסוע בתנאי אמת על חשמל בלבד. עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה טויוטה יאריס החדשה זכתה בתואר הרכב הבטיחותי ביותר באירופה לשנת 2020 מטעם חבר השופטים הבכיר של AUTOBEST למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? רכבי הסופר מיני כבר הפכו לתופעה של ממש על כבישי ישראל. קומפקטיים אבל לא קטנים מדי, נוחים אבל לא מאוד יקרים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב – נכנסים לכל חניה. טויוטה יאריס הפכה עם השנים לנמכרת ביותר בקטגוריה עם עיצוב מרהיב, הנעה היברידית מהדור החדש וטכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר והשנה גם קופצת 2.5 דורות קדימה. טויוטה הכריזה על יאריס חדשה, דור רביעי לסופר-מיני המובילה בשוק. טויוטה הכריזה על יאריס חדשה, דור רביעי לסופר-מיני המובילה בשוק. טויוטה יאריס החדשה, אשר תגיע לישראל כנראה במחצית השניה של 2020, לחלוטין תמשיך את ההצלחה העצומה של היאריס הנוכחית ועם העיצוב החדש, מערכות הבטיחות האוטונומיות המתקדמות, החדשנות ונוחות הנסיעה המיוחדת - הביקושים לסופר מיני הבטיחותית והמבוקשת בישראל יגדלו עוד יותר.
טרייד אין – האם זה באמת משתלם? טרייד אין – האם זה באמת משתלם? עסקת טרייד אין לרכישת רכב חדש כוללת בתוכה את כל היתרונות שיש לעולם הרכב הפרטי להציע - ההתרגשות של רכישת רכב חדש ומשודרג, השקט הנפשי של מכירת המכונית הישנה וכמובן - האטרקטיביות של העסקה וקבלת אחריות מהיבואן הרשמי. למעשה, אופציה זו היא הפתרון הקל, המהיר והנוח ביותר לתהליך של החלפת רכב, אשר יכול להיות מטריד ומסורבל לעיתים. מימן לכולם מימן לכולם גלה את מקור הדלק בהתניידות העתיד. היכרות עם המימן - דלק העתיד. רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי טויוטה היא החברה המובילה בעולם בפיתוח הנעות חלופיות. טויוטה היתה זו שפרצה דרך בהציגה כבר לפני 20 שנה את המכונית ההיברידית הראשונה בעולם. טויוטה נושאת הדגל של הטכנולוגיה ההיברידית, וטכנולוגיות חדשניות נוספות שמטרתן הפחתה משמעותית של מזהמים וכמובן חיסכון משמעותי ללקוחות, לצד חוויית נהיגה קלה ונעימה.