דגמי טויוטה GR אשר הושקו באירופה

חווית נהיגה ספורטיבית


לאורך יותר מ-60 שנה, טויוטה דוחקת את הגבולות של מכוניותיה ואנשיה בתחום הספורט המוטורי כדי לבנות מכוניות כביש שכל אחת מהן טובה מקודמתה. סדרת GR מגלמת פילוסופיה זו בדיוק. מכוניות ספורט טהורות המשלבות ידע וטכנולוגיה שפותחו לתחרויות כדי לספק התרגשות מקפיצת דופק והנאה מענגת לנהגים בכל נסיעה.

חיבור אמיתי מהמסלול אל הכביש

סדרת טויוטה GR מציעה מכוניות ספורט טהורות המשלבות ידע וטכנולוגיה שנולדו מתוך מרוצי TOYOTA GAZOO. גלו את ההנאה בכל נסיעה.

תחושה טהורה של מכונית ספורט

מ-GR Yaris עד GR 86, דגמי ה-GR שלנו הן מכוניות ספורט טהורות שנוצרו כדי לספק חווייה מרגשת. ההתרגשות הזו שמקפיצה את הדופק תלהיב אותך מרגע שתיכנס לרכב, ועד הרגע שתרגיש שהתמזגת לישות אחת עם המכונית שלך. מדויקת. מאוזנת. מהנה לנהיגה. לא מדובר במכוניות שלוקחות אותך מנקודה אחת לשנייה, אלא שלוחה טבעית שלך. הן יגרמו לך להרגיש את החיים במלוא עוצמתם. מכוניות שפשוט תרצה להמשיך לנהוג בהן.

GR 86

ה-GR 86 נולדה מתוך מטרה אחת: הנאת נהיגה טהורה. בהמשך לשורה ארוכה של מכוניות ספורט בעלות מנוע קדמי והנעה אחורית מבית טויוטה, GR 86 מספקת שילוב של אווירודינמיות בהשראת ספורט מוטורי, חלוקת משקל מושלמת, ומערך שלם של מנגנונים חוסכי משקל שיביא חיוך לפניו של הנהג בכל פנייה.

GR Yaris

ה-GR Yaris היא לא עוד האצ'בק רגילה. בסיוע מומחים מצוות הראלי העולמי של מרוצי TOYOTA GAZOO, היא מביאה את הידע והטכנולוגיה המתקדמת של הספורט המוטורי אל הכביש. עוצמתית, זריזה ובוטחת, הודות למערכת הנעת ארבעה גלגלים GR-FOUR מתקדמת, והריגוש הוא אינסופי.

GR Supra

כדגם העולמי הראשון בסדרת GR, טויוטה GR Supra היא הביטוי האולטימטיבי להנאת נהיגה. עם מערכות הינע טורבו 2 או 3 ליטר ובמספר מהדורות מוגבלות, מכונית הספורט העילית שלנו מבטיחה תערובת מרגשת של כוח ודיוק, לתחושה שאין עוד כמוה.

גלו את מרוצי TOYOTA GAZOO

מרוצי TOYOTA GAZOO מגלמים את מחויבותה של טויוטה להתגבר על כל רף ומכשול כדי לייצר מכוניות שתמיד טובות מקודמותיהן. כדי לשכלל טכנולוגיות ולפתח עוד פתרונות חדשים בתנאי הקיצון של הספורט המוטורי, לעולם לא נפסיק לחדש.

אנו מעלים את המכוניות שלנו למסלול המרוצים כדי לדחוף את עצמנו ללמוד מהאתגרים הקשוחים ביותר.

הצורך להתחרות בכל תנאי דרך, לא משנה מהו האתגר, מעורר בנו השראה לבנות מכוניות שרק נעשות טובות יותר ויותר. אנו מהנדסים את ה-DNA העתידי של טויוטה.

נמשיך להתחרות כדי להביא את החופש, ההרפתקה ואושר הנהיגה לכולם.

לדגמי טויוטה GR SPORT

/
דגמי טויוטה GR SPORT

בהשראת מרוצי TOYOTA GAZOO סדרת דגמי הספורט מביאה זריקה של סטייל לחיי היומיום. כל דגם עוצב בקפידה כדי לעורר בך תעוזה, הודות לשילוב של עיצוב חוץ אתלטי ייחודי עם מרחב פנים ספורטיבי ומאפייני פרימיום.