מהעבר לעתיד: מה טויוטה מתכננת ל30 השנים הבאות? - Toyota IL
  1. Discover Toyota
  2. 30 years Toyota in Israel
  3. Future

מהעבר לעתיד: מה טויוטה מתכננת ל30 השנים הבאות? - Toyota IL

מהעבר לעתיד: מה טויוטה מתכננת ל-30 השנים הבאות?

בימים אלו אנחנו חוגגים 30 שנה בארץ וכבר חושבים על 30 השנים הבאות. האמת, לא היינו מגיעים לנקודת ציון כזו בלעדיכם, הלקוחות של טויוטה בארץ. מאז ועד היום, יחד אתכם אנחנו דוגלים בערכים של קהילתיות, חברה וסביבה נקייה, וממשיכים כל הזמן לשאול את עצמנו – איך נצליח ונחדש, מנעשה כדי לתרום לסביבה ולקהילה ואיך נחולל יחד שינוי אמיתי? בואו להכיר את העתיד

מהעבר לעתיד: מה טויוטה מתכננת ל30 השנים הבאות? - Toyota IL

טויוטה הציבה אתגר סביבתי גלובלי לשנת 2050 הכולל שישה יעדים, הנוגעים לכל תחום פעילות של החברה. האתגר כולל הפחתת מזהמים החל משלב הפיתוח והייצור וכלה במיחזור המוצרים והחומרים, התנהלות העובדים, המפעלים, המשרדים ועוד. טויוטה משקיעה לצורך כך משאבים רבים במחקר ופיתוח, במודעות, בחינוך ובטכנולוגיות - והכל במטרה ליצור עתיד בטוח יותר ועולם טוב יותר לכולנו..

 

השאיפה של טויוטה - BEYOND ZERO
 
כחברה אחראית ואיכפתית, טויוטה שואפת להגיע לאפס פליטת מזהמים, אבל לא מסתפקת בכך, אלא שואפת להתקדם עוד צעד קדימה, אל מעבר לאפס.
כי אפס אינו היעד שלנו. זהו עוד צעד במסע שלנו, שהתחיל ב-1997 עם הפריוס שהיתה ההיברידית המסחרית הראשונה בעולם, ונמשך עם היברידיות-נטענות (פלאג-אין), רכבים חשמליים מונעי סוללה ואף מכוניות מונעות מימן שלא משאירות אחריהן דבר מלבד מים. מפליטות מזהמים נמוכות לאפס מגבלות, מניידות משופרת לחברה טובה יותר, נגישה יותר, בטוחה יותר ונקיה יותר למען כולנו.