אודות חברת טויוטה: מותג הרכב המוביל בעולם - About Toyota
  1. Discover Toyota
  2. About Toyota
  3. About Toyota

אודות טויוטה

מותג הרכב המוביל בעולם

מאז הקמת החברה ב-1937 מיוצרים רכבי טויוטה בכל חמשת היבשות ומשווקים ביותר מ-170 מדינות ברחבי העולם.

חברת TOYOTA עוצבה על בסיס ערכים ועקרונות מנחים המאפשרים לה לייצר כלי רכב אמינים, לפתח מוצרים איכותיים וחדשניים באופן עקבי, ולעמוד תמיד בחזית הטכנולוגיה והאיכות. חתירה לאיכות ללא פשרות, שיפור מתמיד למען שביעות רצון הלקוח, עבודת צוות תוך אחריות אישית, יושרה והגינות הם כמה מהעקרונות המרכזיים שמלווים את TOYOTA מאז הקמתה ומנחים אותה בכל שלבי הפיתוח והייצור. 

במסגרת ערכים אלה, ממשיכה TOYOTA לחזק את מערך הדגמים שלה באמצעות שילוב בין מכוניות ידידותיות לסביבה המעניקות גם חוויית נהיגה מהנה. TOYOTA מחויבת להפוך את הטכנולוגיה ההיברידית לזמינה בכל מערך הדגמים שלה, והציבה לעצמה כיעד לעשות זאת עד לסוף העשור הנוכחי.

כמה עובדות מעניינות על TOYOTA:

חברת TOYOTA זכתה בתואר המותג הגלובאלי הירוק ביותר לשנת 2012 במחקר של חברת הייעוץ והמיתוג Interbrand.  קורולה הוא הרכב הנמכר ביותר של TOYOTA. עד היום נמכרו מעל ל-50 מיליון רכבי קורולה בעולם. פריוס היה הרכב ההיברידי הראשון בייצור המוני בעולם. מאז ייצור הרכב ההיברידי הראשון ב-1997, מכרה TOYOTA מעל 18 מיליון מכוניות היברידיות. על פי ההערכות, רכבי טויוטה ההיברידיים-חשמליים חסכו פליטות מזהמים של יותר מ-120 מיליון טון CO2 באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של טויוטה.

תהליך הייצור

שיטת הייצור הייחודית של TOYOTA המתמקדת באיכות חסרת פשרות ובהצבת הלקוח במקום הראשון, הובילה למהפכה בענף הרכב וייצבה את TOYOTA כאחת החברות המצליחות בעולם. תהליך הייצור של TOYOTA, המוכר לעתים גם כשיטת "הייצור הרזה" או "בדיוק בזמן" (just-in-time) הוא תהליך מוערך הנלמד ברחבי העולם. תהליך הייצור של TOYOTA, השם דגש על שיפור מתמיד, על חשיבות מחויבותם של העובדים יחד עם האיכות חסרת הפשרות, זכה להכרה מצד תעשיית הרכב הגלובלית והפך לתו תקן אמיתי.
קראו עוד

TOYOTA בישראל

בישראל, TOYOTA משווקת רשמית על ידי חברת יוניון מוטורס. לחברת יוניון מוטרס 32 סוכנויות מורשות ברחבי הארץ ואולם תצוגה ראשי הנמצא ברחוב יגאל אלון בתל אביב. סוכנויות המורשות של TOYOTA פועלות בשיתוף מלא לאורך שנים רבות, בהתאם לסטנדרטים המקצועיים המחמירים והמקיפים של TOYOTA העולמית.
קראו עוד