1. Electrified
  2. Full electric
  3. Toyota bZ
סדרת הרכבים החשמליים החדשה של טויוטה

לפרוץ גבולות ולהגיע אל מעבר לאפס עם Toyota bZ

זהו שחר של עידן חדש - טויוטה bZ, סדרת הרכבים החשמליים של טויוטה מקדמת אותנו הרבה מעבר לאפס פליטות מזהמים, במטרה ליצור שינויים חיוביים באורח החיים ובחוויות שלנו. המשימה היא לשפר את הניידות לכולם, ואנו שמחים להציג את כלי הרכב החשמליים והחדשניים המונעים על ידי סוללת חשמל: שילוב של עיצוב מודרני ומתוחכם לבין יכולות יוצאות דופן. זוהי נסיעה עם אפס פליטות מזהמים שעושה את ההבדל. עם סדרת טויוטה bZ, תוכלו לשמור על הסביבה ועל כדור הארץ, ליהנות מביצועים יוצאים מן הכלל וליהנות ממיגוון תכונות חדשניות המובילות בקטגוריה. טויוטה bZ היא שלב נוסף במאמצינו לקראת חברה בת קיימא. הגיע הזמן להביט אל מעבר לאפס ולגלות את טויוטה bZ.

מדוע לבחור ברכב חשמלי מונע סוללה של טויוטה?


טויוטה מובילה את עתיד המכוניות החשמליות הודות ליותר מ-25 שנות ניסיון בהנעה חשמלית. עם יותר מ-18 מיליון מכוניות חשמליות שכבר נוסעות בעולם, ו-17 דגמים חשמליים, טויוטה ממשיכה לספק חדשנות יוצאת דופן ללקוחות מרוצים בעולם כולו. הודות לניסיונה הרב בפיתוח טכנולוגיית סוללה וניהול יעיל של זרימת אנרגיה, הרכבים החשמליים מונעי הסוללה של טויוטה מציעים ביצועים אמינים ביותר לאורך זמן.

לקוחות שואלים על הרכב החשמלי החדש bZ4X - ה-SUV החשמלי של טויוטה 

שאלות ותשובות

502 ק"מ בגרסת ההנעה הקדמית (2x4) ו-459 ק"מ בגרסת AWD (4x4)

*על-פי נתוני היצרן לפי בדיקות מעבדה. צריכת החשמל וטווח הנסיעה בפועל מושפעים, בין היתר, גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב, ממאפייני הנהיגה, מטמפרטורת הסביבה ומבלאי הסוללה ולפיכך טווח הנסיעה בפועל עשוי להצטמצם בפער משמעותי ביחס לנתוני המעבדה האמורים.

הטעינה נעשית באמצעות כבל טעינה ייעודי, דרך עמדת טעינה ביתית או ציבורית.

זמן הטעינה משתנה בהתאם לאספקת החשמל. בתחנות טעינה ציבוריות-מהירות הטעינה לוקחת כ-30 דקות. טעינה דרך מטען קיר ביתי לוקחת בסביבות 10-19 שעות, תלוי בסוג העמדה ובהספק החשמלי של עמדת הטעינה.

*על-פי נתוני היצרן לפי בדיקות מעבדה. משך הטעינה עשוי להיות מושפע, בין היתר, מהתשתית שאליה מחוברת עמדת הטעינה, ממצב טעינת הסוללה בעת חיבורה לעמדת הטעינה, מטמפרטורת הרכב ומהטמפרטורה החיצונית, ולפיכך עשוי להיות ארוך משמעותית ממשך הטעינה המצוין.

רכב היברידי מונע באמצעות שני מנועים: בנזין וחשמלי התומכים זה בזה לטובת חסכון והפחתת פליטת המזהמים. תנועת המכונית מסייעת לטעינת הסוללה החשמלית אך עדיין יש לתדלק את המכונית בבנזין.

מכונית חשמלית - מונעת בכוח החשמל בלבד ללא תלות בבנזין, ללא צורך בתדלוק וללא פליטת מזהמים. סוללת המכונית החשמלית נטענת באמצעות עמדות טעינה – פרטיות וציבוריות

עם רכב חשמלי ניתן לחסוך כסף הודות לחסכון בעלויות הדלק ועלויות חשמל נמוכות. מכונית חשמלית דורשת פחות טיפולים תקופתיים ואחזקה שוטפת מכיוון שיש בה פחות חלקים נעים בה ובהתאם הבלאי על החלקים נמוך יותר. גם שחיקת הבלמים נמוכה יותר מכיוון שבבלימה הגנרטור אחראי על העברת האנרגיה הנפלטת לטעינת הסוללה.

לרכב יש לבצע טיפול תקופתי כל 15,000 ק"מ בו מתבצעות בדיקות מקיפות ומוחלפים חלקים כגון מסנן אוויר מזגן, נוזלי בלמים וקירור - בהתאם להוראות היצרן

 טויוטה מצהירה שאחרי 10 שנים הסוללה עדיין תהיה יעילה ב-70% לפחות
הרכבים מיוצרים בהתאם לתקנים מחמירים ועומדים בכל הסטנדרטים האירופאים. כל חלקי וכבלי מתח גבוה לחלוטין מסוככים ומוגנים ולכן פליטת הגל האלקטרומגנטי דומה לזו של כל רכב אחר.
לא חובה. תלוי במצב הסוללה ובנסיעה הצפויה.
ניתן לטעון באמצעות עמדת טעינה ייעודית המגיעה עם הרכב או בעמדת טעינה ציבורית. מבחינה בטיחותית לא מומלץ לטעון באמצעות השקע הביתי

לצורך תחזוקה מונעת המבטיחה שמירה על איכות ואמינות הרכב לאורך שנים

המלצתנו היא להניע את הרכב לפחות פעם בשבוע ולנסוע עימו נסיעה קצרצרה כדי שמור על אורך חיי הסוללה. כך שאם אתם יוצאים לחופשה, אל תשכחו לדאוג למישהו שיניע לכם את הרכב.

תכנון שמתמקד באדם, ניידות טובה יותר לכולם

מאחורי טויוטה bZ עומדים אנשים. בנוסף להשפעה הסביבתית שיש להתגאות בה, סדרת מכוניות אלו פותחו כדי להתאים לחיים ולחוויות בעולם האמיתי. עם Toyota bZ, אנחנו לא רק מביטים מעבר לאפס פליטות מזהמים, אלא גם מעניקים ניידות טובה יותר לכולם. הודות לפלטפורמה ייעודיות חדשה לכלי רכב חשמליים שנולדה מתוך חשיבה חדשנית, סדרת Toyota bZ הולכת רחוק יותר במטרה לחולל שינוי בחברה שבה אנו חיים. המטרה שלנו היא להפוך את הניידות לנגישה ומהנה עבור כולם. 

 אבני הדרך של טויוטה bZ

הפלטפורמה הייעודית החדשה לרכבים חשמליים פותחה כדי לבטא ערכים ברי קיימא

אתם והסביבה

בטויוטה, לא מדובר רק להתקדם רחוק יותר לאפס פליטות מזהמים, אלא בחשיבה כיצד למקסם את היעילות האנרגטית של הרכב כולו. המשמעות היא להתחשב באנרגיה של הרכב כדי לנוע, ובכלל זה אנרגיה מתחדשת, כדי לייצר חשמל ולמקסם את טווח הנסיעה. כחלק מהמאמץ של טויוטה לצמצם צריכת אנרגיה ופסולת, גם רכיבי הסוללה והחומרים ניתנים לשימור ולשימוש חוזר בעתיד, או אפילו למחזר אותם לסוללות חדשות.

אתם והרכב

הרכב שלכם הוא יותר מאמצעי תחבורה - טויוטה bZ מבינה שעליה להיות השותף החכם שלכם. הרכבים החשמליים מונעים על ידי סוללה ועושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדי לספק קישוריות מעולה, האצה חלקה והתנהגות כביש מצויינת שהופכות את הנהיגה להנאה צרופה.

אתם והאחרים

הופכים את מרחב הנסיעה למרחב חברתי ומחברים בין משפחה וחברים. דגמי טויוטה bZ הם שקטים, מרווחים, נוחים ויוקרתיים ומציעים סביבה נהדרת לחוויות משותפות. לכולם יש שפע של מקום שבו ניתן לדבר, לשתף רעיונות ולהירגע בנסיעות ארוכות.

אתם והחברה

הודות לניידות עם אפס פליטות מזהמים וטכנולוגיה חכמה, קיבולת סוללה מצוינת וביצועי בטיחות הטובים בקטגוריה, טויוטה bZ יוצרת חברה בטוחה יותר שבה כולם נהנים משקט נפשי.

מימד חדש בעיצוב


כל אלמנט בטויוטה bZ4X קונספט, מהצורה ועד הפונקציה, מעוצב כדי לשפר את החוויה שלכם. המעצבים שלנו, שהיו חופשיים להביט קדימה אל עידן חדש ומלהיב, יצרו רכב פנאי אמיתי עם גישה ייחודית ונוכחות מרשימה. 

התחילו במסע מעבר לאפס

הירשמו לניוזלטר של טויוטה bZ וקבלו חדשות ועדכונים ישירות לתיבת המייל שלכם. כשהרכב החשמלי הראשון מסדרת טויוטה bZ יושק באמצע 2022, לא תרצו להחמיץ דבר.

להרשמה גלו עוד על מכוניות חשמליות

אנו נרגשים מאוד מקבלת הפנים הלוהטת לה זכה בישראל הרכב החשמלי SUV החדש, טויוטה bZ4X.

ועם זאת, לאור קצב ההזמנות חסר התקדים נוצר מחסור במלאים. 

לכן, לצערנו אנו נאלצים בשלב זה לסגור את ההזמנות עד לחידוש המלאים של דגם זה.

 

אם ברצונך שנעדכן לכשיתחדש המלאי - יש למלא את הטופס

אפשרויות מעוררות השראה

טויוטה bZ - סדרת הרכבים החשמליים החדשה של טויוטה