האמת הפשוטה על המכוניות ההיברידיות

טויוטה היברידית

אין דבר מסובך או קשה בבעלות על מכונית היברידית. למעשה, אנחנו בטוחים ש-8 העובדות הפשוטות הבאות ירגיעו כל חשש שעלה על דעתכם. אחת ולתמיד.

הניסוי ההיברידי של טויוטה

מה קורה לנהגים שלא נוהגים במכונית היברידית ואז נוהגים בטויוטה היברידית? צפינו בשינוי שחל בקרב 30 נהגים, במשך 120 שעות של נהיגה בכבישי רומא הפקוקים והעמוסים. בתנאי נהיגה שהיו מוציאים מדעתו גם את הנהג הרגוע והסבלני ביותר. צפו בשינוי המדהים שהמכונית ההיברידית עשתה במצב רוחם.

האמת הפשוטה מאחורי הטכנולוגיה ההיברידית

לא תמיד קל להבחין האם הדברים שאתם שומעים על הנהיגה במכונית היברידית הם עובדה או בדיה. אז החלטנו לעמוד מול כמה מן התפיסות המוטעות הנפוצות על הטכנולוגיה ההיברידית, ולהציג את האמת הפשוטה.

גלו עוד על הטכנולוגיה ההיברידית

TOYOTA PRIUS החדשה TOYOTA PRIUS החדשה בדיוק כשם שהפריוס המקורית שכתבה את ספר החוקים אי אז בשנת 1997, כך גם הדור החדש מעלה את ההיברידית החלוצית בחזרה למקומה הטבעי - בחוד החנית של עיצוב , יעילות וחדשנות טכנולוגית תכנית הארכת השירות ההיברידית תכנית הארכת השירות ההיברידית טויוטה מחוייבת לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו. זו הסיבה שהמכוניות ההיברידיות החלוציות שלנו זוכות לשירות היברידי מתקדם לא פחות. לקנות טויוטה היברידית לקנות טויוטה היברידית מיצאו את ההצעות הטובות ביותר שלנו להוספת מכונית היברידית לחייכם שנת שיא לטויוטה בספורט המוטורי - מקומות ראשונים על הפודיום בשלושת המרוצים מהחשובים ביותר בעולם שנת שיא לטויוטה בספורט המוטורי - מקומות ראשונים על הפודיום בשלושת המרוצים מהחשובים ביותר בעולם טויוטה מסכמת את שנת 2019 עם פינאלה מרשים בתחום הספורט המוטורי והופכת ליצרנית הרכב המעוטרת ביותר בשנה אחת עם הישגים בולטים בכל התחרויות הנחשבות וזכייה או זכייה כפולה בשלושת המרוצים החשובים בתחום הספורט המוטורי.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".