1. New Cars
 2. bZ4X

מתחילים במסע החשמלי - בוחרים מנוע ורמת גימור

לפרטים נוספים יש לבחור רמת גימור וסוג מנוע

2 אפשרויות

 • Toyota bZ4X - MOTION 2X4 - פנאי שטח 5 דלתות

  Toyota bZ4X MOTION 2X4

  פנאי שטח 5 דלתות
  • +
   חישוקי סגסוגת קלה "18 עם צלחות כיסוי מהודרות
  • +
   גג פנורמי
  • +
   זיהוי רכבים ב"שטח מת"

  בחירת מנוע


  החל מ- ₪245,990
  אגרת רישוי: ₪567
  מחיר כולל: החל מ- ₪246,557
  אוטומטית | 4X2
  • טווח נסיעה חשמלית מקסימלי
   502 ק"מ
  • צריכת חשמל
   148 וואט שעה / ק"מ
 • Toyota bZ4X - VISION 4X4 - פנאי שטח 5 דלתות

  Toyota bZ4X VISION 4X4

  פנאי שטח 5 דלתות
  • +
   חישוקי סגסוגת קלה "18 עם צלחות כיסוי מהודרות
  • +
   גג פנורמי
  • +
   זיהוי רכבים ב"שטח מת"

  בחירת מנוע


  החל מ- ₪265,990
  אגרת רישוי: ₪567
  מחיר כולל: החל מ- ₪266,557
  אוטומטית | 4X4
  • טווח נסיעה חשמלית מקסימלי
   459 ק"מ
  • צריכת חשמל
   163 וואט שעה / ק"מ

רכב חשמלי

  לפרוץ גבולות עם SUV חשמלי טויוטה  bZ4X

זהו שחר של עידן חדש - טויוטה bZ, סדרת הרכבים החשמליים של טויוטה מקדמת אותנו הרבה מעבר לאפס פליטות מזהמים, במטרה ליצור שינויים חיוביים באורח החיים ובחוויות שלנו. המשימה היא לשפר את הניידות לכולם, ואנו שמחים להציג את כלי הרכב החשמליים והחדשניים המונעים על ידי סוללת חשמל: שילוב של עיצוב מודרני ומתוחכם עם יכולות יוצאות דופן. זוהי נסיעה עם אפס פליטות מזהמים שעושה את ההבדל. עם סדרת טויוטה bZ, תוכלו לשמור על הסביבה ועל כדור הארץ, ליהנות מביצועים יוצאים מן הכלל וליהנות ממיגוון תכונות חדשניות המובילות בקטגוריה. טויוטה bZ הוא שלב נוסף במאמצינו לקראת חברה בת קיימא. הגיע הזמן להביט אל מעבר לאפס ולגלות את טויוטה bZ.

 

הכירו את ה-SUV החשמלי של טויוטה bZ4X 

כלל התמונות והסרטונים המוצגים באתר, לרבות אלו המוצגים במסכי הרכבת דגם בהתאמה אישית הינם לצרכי התרשמות ראשונית ולהמחשה בלבד. 
טווח נסיעה
סוללה
טויוטה T-MATE

טווח נסיעה

טעינה אחת מלאה מעניקה לטויוטה bZ4X יכולת נסיעה של יותר מ-500 ק"מ* – זה אומר שתוכלו ליהנות משקט נפשי מוחלט, בידיעה שתוכלו להגיע לכל מקום בארץ בקלילות ובנוחות והכי טוב – עם אפס פליטות מזהמים! *עשוי להשתנות בהתאם לרמות הגימור.

סוללה

תוכנית טיפולים מורחבת מבטיחה שהסוללה עדיין תפעל עד 70% מהקיבולת המקורית שלה, גם לאחר עד 10 שנות בעלות (או מיליון קילומטרים מונעים*). *בכפוף לבדיקות בריאות שנתיות במרכז שירות מורשה של טויוטה

טויוטה T-MATE

בטויוטה bZ4X תהנו לראשונה ממגוון מערכות בטיחות אוטונומיות חדשניות, TOYOTA SAFETY SENSE 3.0, שישמרו עליכם ועל הסובבים אתכם ברכב ובשולי הדרך.

רכב חשמלי של טויוטה - חווית נסיעה חשמלית אולטימטיבית

מנוע חשמלי עוצמתי לטווח נסיעה וחיי סוללה ארוכים במיוחד המעניקים לכם שקט נפשי אמיתי.

מולטימדיה וקישוריות
הגה
לוח מחוונים

מולטימדיה וקישוריות

מערכת מולטימדיה דוברת עברית TOYOTA TOUCH 2 עם מסך מגע ״ 12.3 ודיבורית *Bluetooth + ממשק Apple CarPlay אלחוטי ו- **Android Auto

הגה

הגה טלסקופי מתכוונן לגובה ולעומק, מצופה עור + אפשרות שליטה מההגה על מערכת השמע, דיבורית Bluetooth* וצג נתוני נסיעה

לוח מחוונים

לוח מחוונים דיגיטלי " 7

מולטימדיה חדשנית וחווית נהיגה שלא הכרתם

מסך מולטימדיה בגודל "12.3 עם ממשק CarPlay Apple ו-Auto Android, מערכת סאונד סוחפת וגג פנורמי שמעצים את תחושת המרווח.

מושבים אחוריים
שקעי טעינה

מושבים אחוריים

מושב אחורי מתפצל ומתקפל 60/40 + משענת ראש מתכווננות מעלה-מטה לכל הנוסעים

שקעי טעינה

2 כניסות USB Type C לטעינה + פתחי מיזוג אחוריים ליושבים במושב האחורי

מרווח פנימי עצום ומפנק

תנוחת ישיבה מוגבהת ורחבה עם 1000 מ"מ מרווח בין המושבים הקדמיים והאחוריים הופך את טויוטה bZ4X ל-SUV משפחתי ומרווח גם לילדים הגדולים שיושבים מאחורה.

 • סגנון מלוטש, נוכחות של SUV

  עם יציבות עוצמתית לצד סגנון חסר מאמץ. בטויוטה bZ4X מרגישים כמו בבית גם בנסיעה בעיר וגם בכבישים הפתוחים. הצללית המתוחכמת והאלגנטית של רכב חשמלי פוגשת בביטחון ובנוכחות המרשימה של SUV, והתוצאה היא עיצוב ייחודי עם אמירה. 

חווית נהיגה חשמלית 

מבנה עוצמתי ועיצוב SUV דינמי מצטרפים לחווית נהיגה שקטה ונעימה ולטווח נסיעה מהטובים בשוק. הטויוטה bZ4X אמין, חדשני ויעיל, עם חיי סוללה ארוכים במיוחד המעניקים לכם שקט נפשי אמיתי.

 • נסיעה על חשמל, נהיגה על רגש

  אין הנאה גדולה יותר מהחופש לנסוע לאן שהכביש לוקח אתכם. טויוטה bZ4X יכול לנסוע 502 ק"מ* על טעינה מלאה אחת. בפועל זהו מרחק מספיק לכל סוג של נסיעה, שנותן לכם שקט נפשי מלא. בעמדות ציבוריות ניתן להגיע ל-80% טעינה בתוך כ-30 דקות** עם מערכת טעינה מהירה של 150 קו"ט, אבל מה שטוב באמת הוא שכל זה קורה באפס פליטות.

  *מחזור בדיקה WLTP. טווח הנסיעה תלוי ברמות הגימור הנבחרות, במערכות ההינע ובתנאי הנסיעה מקומיים.
  **כפוף לתנאים מקומיים

טעינה קלה בכל מקום

עם טווח נסיעה אמין וקיבולת סוללה מעולה, bZ4X נותן לכם את הביטחון לנסוע לאן שהכביש ייקח אתכם. טויוטה bZ4X מצויד בממיר (on-board charger), עם מערכת טעינה משולבת (CCS2). כאשר אתם זקוקים לטעינה, עומדות לרשותכם אפשרויות רבות.
 • טעינה קלה בכל מקום

  עם טווח נסיעה אמין וקיבולת סוללה מעולה, bZ4X נותן לכם את הביטחון לנסוע לאן שהכביש ייקח אתכם. טויוטה bZ4X מצויד בממיר (on-board charger), עם מערכת טעינה משולבת (CCS2). כאשר אתם זקוקים לטעינה, עומדות לרשותכם אפשרויות רבות.

 • עמדת טעינה ביתית מקורית

  יחידה ייעודית מציעה טעינה מהירה בהרבה מהשקע הביתי: בהתאם לזרם הטעינה ולטמפרטורה חיצונית זמן הטעינה המינימלי הינו 6.5 שעות בשקע טעינה 11KW ו-19 שעות בשקע טעינה 6.6KW.

 • עמדות טעינה ציבוריות

  לטעינה מהירה, תוכלו למצוא בקלות עמדות טעינה במקומות ציבוריים באפליקציית MyToyota. יחידות יעילות אלה מסוגלות לטעון 80% מסוללת bZ4X בתוך כ-30 דקות.

Toyota T-Mate - תמיד לצדכם, לנסיעה בטוחה יותר

טויוטה bZ4X מגיע עם T-Mate, טכנולוגיות הבטיחות המובילות בקטגוריה והשותף שלכם לנהיגה. T-Mate היא סדרת מערכות בטיחות שנועדו לסייע לכם ולהפוך את הנהיגה לבטוחה יותר. אתם יודעים שאתם בידיים טובות בין אם בכביש מהיר, בעיר או בחניה. הרשימה להלן מציגה כמה תכונות מרכזיות. גלו את כל תכונות T-Mate הקיימות בקורולה קרוס בקונפיגורטור הרכב.
 • מערכת קדם התנגשות (PCS)

  מערכת קדם התנגשות, יכולה לזהות ולסייע במניעת התנגשות עם כלי רכב אחרים, הולכי רגל, רוכבי אופניים ורוכבי אופנוע. היא תזהיר אתכם באמצעות התרעה קולית וויזואלית וסיוע של הבלמים. אם לא תצליחו לבלום בזמן, הבלמים ייכנסו לפעולה באופן אוטומטי, כדי למנוע או לצמצם התנגשות. בנוסף, סיוע במניעת התנגשות בצומת וסיוע בהיגוי בחירום תומכים בשעות היום בביצוע פניות בצומת ותמרון ההגה כדי להימנע ממכשולים.

 • בקרת שיוט אדפטיבית (ACC)

  המערכת שומרת על מרחק קבוע מינימלי מראש ביניכם לבין הרכב שלפניכם. אם המרחק מצטמצם, המערכת מאטה את המהירות, ובסופו של דבר מפעילה את הבלמים ואורות הבלמים. בקרת שיוט אדפטיבית בכל המהירויות יכולה להביא את הרכב לעצירה מלאה, במידה והרכב שלפנים עוצר. לחיצה קטנה על דוושת המאיץ או מתג ה-ACC יפעילו שוב את המערכת. אם הרכב מצויד בזיהוי תמרורי דרך (RSA), המערכת תזהה גם את מגבלות המהירות בנתיב הנסיעה ותציע לשנות את המהירות בהתאם.

 • יציאה בטוחה מהרכב (SEA)

  המערכת משתמשת במערכת ניטור שטחים מתים כדי לעזור למנוע התנגשות בין דלת נפתחת של נוסע ברכב לבין כלי רכב או רוכבי אופניים שמתקרבים מאחור. אם קיימת סכנת התנגשות, תתבצע התרעה קולית וויזואלית על מנת לאפשר יציאה בטוחה מהרכב.

 • מערכת עצירת נהיגה בחירום (EDSS)

  כאשר מזוהה מצב בו הנהג לא מגיב, במקרה בו הרכב נוסע עם בקרת שיוט ושמירת מרכז נתיב, תתבצע התראה לנהג. בהיעדר תגובה מהנהג – הרכב יתחיל להאט עד כדי עצירה תוך הפעלת אורות חירום

 • זיהוי רכבים בשטח מת (BSM)

  מערכת זיהוי רכבים בשטח מת מתריעה בפני הנהג על כל רכב שייתכן שלא ראו במראות הצד. מערכת זו שימושית במיוחד בזמן עקיפות.

 • מערכת סיוע אקטיבי בפניות - סיוע בהאטה (DA)

  כאשר תתקרבו לרכב מלפנים, ותורידו את הרגל מדוושת הגז, המערכת תסייע לכם בהאטה חלקה.

 • מערכת תזכורת למניעת שכחת ילדים במושב האחורי (RSRS)

  כאשר המערכת מזהה כי דלת אחורית נפתחה ברכב לפני הנסיעה, וכי דלת זו לא נפתחה שוב טרם כיבוי המנוע, היא מזכירה לנהג בהתראה קולית וויזואלית על הימצאות נוסע או מטען במושב האחורי.

גלריית תמונות - הרכב החשמלי של טויוטה bZ4X

לקוחות שואלים על הרכב החשמלי SUV החדש Toyota bZ4X

הטעינה נעשית באמצעות כבל טעינה ייעודי, דרך עמדת טעינה ביתית או ציבורית.

זמן הטעינה משתנה בהתאם לאספקת החשמל. בתחנות טעינה ציבוריות-מהירות הטעינה לוקחת כ-30 דקות. טעינה דרך עמדת טעינה ביתית לוקחת החל מ-6.5 שעות בשקע טעינה של 11KW ובסביבות 10-19 שעות בשקע טעינה של KW6.6, תלוי בסוג העמדה ובהספק החשמלי של עמדת הטעינה.

*על-פי נתוני היצרן לפי בדיקות מעבדה. משך הטעינה עשוי להיות מושפע, בין היתר, מהתשתית שאליה מחוברת עמדת הטעינה, ממצב טעינת הסוללה בעת חיבורה לעמדת הטעינה, מטמפרטורת הרכב ומהטמפרטורה החיצונית, ולפיכך עשוי להיות ארוך משמעותית ממשך הטעינה המצוין.

רכב היברידי מונע באמצעות שני מנועים: בנזין וחשמלי התומכים זה בזה לטובת חסכון והפחתת פליטת המזהמים. תנועת המכונית מסייעת לטעינת הסוללה החשמלית אך עדיין יש לתדלק את המכונית בבנזין.

מכונית חשמלית - מונעת בכוח החשמל בלבד ללא תלות בבנזין, ללא צורך בתדלוק וללא פליטת מזהמים. סוללת המכונית החשמלית נטענת באמצעות עמדות טעינה – פרטיות וציבוריות

לצורך תחזוקה מונעת המבטיחה שמירה על איכות ואמינות הרכב לאורך שנים

עם רכב חשמלי ניתן לחסוך כסף הודות לחסכון בעלויות הדלק ועלויות חשמל נמוכות. מכונית חשמלית דורשת פחות טיפולים תקופתיים ואחזקה שוטפת מכיוון שיש בה פחות חלקים נעים בה ובהתאם הבלאי על החלקים נמוך יותר. גם שחיקת הבלמים נמוכה יותר מכיוון שבבלימה הגנרטור אחראי על העברת האנרגיה הנפלטת לטעינת הסוללה.

לרכב יש לבצע טיפול תקופתי כל 15,000 ק"מ בו מתבצעות בדיקות מקיפות ומוחלפים חלקים כגון מסנן אוויר מזגן, נוזלי בלמים וקירור - בהתאם להוראות היצרן

 טויוטה מצהירה שאחרי 10 שנים הסוללה עדיין תהיה יעילה ב-90% לפחות

הרכבים מיוצרים בהתאם לתקנים מחמירים ועומדים בכל הסטנדרטים האירופאים. כל חלקי וכבלי מתח גבוה לחלוטין מסוככים ומוגנים ולכן פליטת הגל האלקטרומגנטי דומה לזו של כל רכב אחר.

לא חובה. תלוי במצב הסוללה ובנסיעה הצפויה. אם טווח הנסיעה לא דורש טעינה יום-יומית, רצוי לטעון לפי הצורך. למידע מפורט על טעינה אופטימלית, ניתן לפנות לאנשי המקצוע במוקדי השירות של טויוטה - 24/7 - 8866* מכל נייד או

ניתן לטעון באמצעות עמדת טעינה ייעודית המגיעה עם הרכב או בעמדת טעינה ציבורית. מבחינה בטיחותית לא מומלץ לטעון באמצעות השקע הביתי

המלצתנו היא להניע את הרכב לפחות פעם בשבוע ולנסוע עימו נסיעה קצרצרה כדי שמור על אורך חיי הסוללה. כך שאם אתם יוצאים לחופשה, אל תשכחו לדאוג למישהו שיניע לכם את הרכב.

רמת אבזור בטיחותי

קוד דגם תיאור דגם רמת אבזור בטיחותי
269 Toyota bZ4X MOTION 2X4 6
277 Toyota bZ4X VISION 4X4 6

  פירוט מערכות הבטיחות המותקנות ברכב

  MOTION 2X4, VISION 4X4

  • כריות אוויר
  • מניעת סטייה מנתיב
  • בלימה אוטומטית בעת חירום
  • בקרת שיוט אדפטיבית
  • בקרת מהירות חכמה (ISA)
  • מערכת לבלימת חירום מפני הולכי רגל או רוכבי אופניים
  • זיהוי כלי רכב ב"שטח מת"
  • מניעת התנגשות צד ב"שטח מת"
  • בלימה אוטומטית בנסיעה לאחור
  • התרעה במצב של עייפות נהג
  • התרעה במצב של היסח דעת הנהג
  • מערכת למניעת שכחת ילד ברכב
  • הכנה להתקנת מנעולי אלכוהול
  • מערכת אזהרת פתיחת דלת
  • מצלמת רוורס
  • שליטה אוטומטית באורות גבוהים
  • זיהוי תמרורי תנועה
  • חיישני חגורות בטיחות
  מקרא
  • מערכת המותקנת בדגם
  • מערכת אופציונאלית להתקנה
  • המערכת אינה מותקנת בדגם זה

  מדד זיהום אוויר וצריכת דלק

  דגם צריכת חשמל (וואט שעה / ק"מ) (טווח נסיעה חשמלית מקסימלית (ק"מ דרגת זיהום אוויר
  Toyota bZ4X MOTION 2X4 148 502 1
  Toyota bZ4X VISION 4X4 163 459 1

   *נתוני טווח הנסיעה וצריכת החשמל הינם WLTP COMBINED לפי נתוני יצרן, על פי בדיקה בתנאי מעבדה, תקן 2017/1151EC. צריכת החשמל וטווח הנסיעה בפועל מושפעים בין היתר מתנאי הדרך, מזג האוויר, לחץ האוויר בגלגלים, מאפייני הנהיגה, מצב טעינת הסוללה ותחזוקת הרכב ויכולים להיות נמוכים ביחס לנתוני היצרן.