1. New Cars
  2. Land Cruiser
מוכנים להרפתקה הבאה?
גלול דלג

הלנד קרוזר החדש צפוי להגיע לישראל ברבעון הרביעי של 2024

 

מוכנים להרפתקה הבאה?

הלנד קרוזר החדש

מוכנים להרפתקה הבאה?

טויוטה מגדירה מחדש את הלנד קרוזר האגדי. עם עיצוב מחוספס ומלא רגש המצופה מאייקון שנולד מחדש, הלנד קרוזר החדש לוקח אתכם לכל מקום שאליו תרצו לנסוע. הקשיחות, האמינות והטכנולוגיה שמתאימה לכל סוגי השטח מגדירים מחדש את המושג אפשרי. ההרפתקה הבאה שלכם מתחילה כאן.

סגנון אייקוני המאפיין את הלנד קרוזר
הנעה 4x4 בלתי ניתנת לעצירה
היסטוריה אגדית בשטח
מונע על ידי חדשנות
מורשת
מקורות של אייקון
הסיפור של הלנד קרוזר מתחיל עם אב הטיפוס טויוטה BJ. בשנת 1951 דגם זה עשה היסטוריה כאשר העפיל לנקודת ביקורת מרוחקת במרומי הר פוג'י - גבוה יותר מכל רכב אחר. בשנת 1954 ה-BJ שינה את שמו ללנד קרוזר, ואגדה נולדה.
First Edition

אייקון בין אייקונים

אי אפשר לטעות בסדרת First Edition, עם אופציית הצבע הייחודי והגימור הדו-גווני המדהים שמשלים את העיצוב בהשראת מורשת הלנד קרוזר והפנסים העגולים האייקוניים. סדרה זו, הזמינה במכירה מוקדמת בלבד, כוללת גם תאורה אופיינית ייחודית, עיצוב בהתאמה אישית של מדבקות ממותגות ולוגו של First Edition בתוך הדלתות.
רכב שהוא באמת על-זמני
הלנד קרוזר התעלה מאז ומתמיד מעל טרנדים חולפים הודות לאטרקטיביות האוניברסלית שלו - היכולת לעולם לא לצאת מהאופנה. סדרה First Edition העל-זמנית החדשה, חוגגת נצחיות זו.
עיצוב
חזרה לשורשים
הלנד קרוזר המקורי, שנבנה ולא עוצב, היה ניצחון התפקוד על פני צורה. אותה תחושה של אותנטיות מחוספסת עיצבה את הלנד קרוזר החדש. עם פרופורציות עוצמתיות שבהן תא הנוסעים נוטה לאחור (cab-back), אסתטיקה בסיסית ולא מסובכת, זהו רכב 4x4 שמגלם רוח הרפתקנות עשויה מתכת.

יכולות מעולם לא נראו כל כך מגניבות

כל אלמנט בלנד קרוזר החדש נמצא שם מסיבה טובה. קו החגורה הנמוך יוצר נראות פתוחה מהשמשות והחלונות, לשדה ראייה מצוין מכל עבר. הפנסים הקבועים בפינות הרכב מוגנים מפני נזק.

מאתגרים את הבלתי אפשרי

גלגלי 20 אינץ' מעניקים אחיזה מרשימה בכל סוג שטח. הודות לקשתות גלגלים בצורת טרפז, הבוץ מתנקז בקלות ומאפשר להתקדם בקלות גם בתנאי השטח הקשים ביותר.

מעליכם רק השמיים

הגג הפנורמי המשתרע לכל אורך הרכב מעניק מראות בלתי נשכחים. הוא מאפשר לעולם החיצון להיכנס לתוך הרכב, בכל הרפתקה שאליה תצאו.

שדה ראייה מעולה מכל עבר

תנאי נהיגה קשים דורשים קווי ראייה ללא הפרעות. בלנד קרוזר אתם יושבים גבוה, והסביבה שבחוץ אינה חסומה על ידי לוח מחוונים נמוך ואופקי.

להיות בשליטה באופן אינטואיטיבי

הודות למשוב שהתקבל מנהגי הראלי המקצועיים של טויוטה, האזור שבו מתרכזות הפונקציות הקריטיות סביב מוט ההילוכים הוא דוגמה לארגונומיה נכונה, מוצלחת וקלה לשימוש.

לא חסר מקום

את שטח המטען העצום, הגמיש והרב תכליתי ניתן להגדיל על ידי קיפול מטה של שורת המושבים השנייה והשלישית.

יכולת
להגיע לכל מקום שאליו תרצו ולחזור

רכב 4x4 ללא מתחרים

הלנד קרוזר שפותח לנסוע בשטח בשבילים לא מוכרים, עושה שימוש בפלטפורמת GA-F קשיחה חדשה עם היגוי כוח חשמלי זריז ומעודן. מתלים עם טווח תנועה אנכית גדול ומנגנון לניתוק המוט המייצב (SDM) מבטיחים מפרקיות גלגל עצומה.

אף פעם לא נתקעים

הגזרה העל-זמנית של הלנד קרוזר לא רק נראית טוב. המסגרת המחוזקת והקשיחה של המרכב מבטיחה יכולת תמרון ונהיגה טובה יותר. השלוחות הקצרות והנוכחות הגבוהה יוצרות מרווח גחון ועומק נסיעה במים כדי שתוכלו להגיע למקומות שאחרים מפחדים לנסוע בהם.

לעמוד בכל אתגר

בורר מצבי שטח ממטב את המתלים ומערכת ההנעה בהתאם לסוגי השטח השונים. וכאשר הנהיגה הופכת טכנית, בקרת זחילה דואגת למהירות כדי שאתם תוכלו להתמקד במיקום ההגה ובהיגוי.

הלנד קרוזר החדש
בקרוב הוא פה
בואו להיות הראשונים להתחדש לפני כולם!

הלנד קרוזר החדש צפוי להגיע לישראל ברבעון הרביעי של 2024

 

דגם הרכב טרם קיבל את האישורים המתאימים במסגרת הליך התקינה האירופית,
וטרם קיימים לגביו נתונים מהימנים על צריכת הדלק/חשמל שלו ועל פליטת מזהמי האוויר ממנו.