טויוטה פריוס היברידית פלאג-אין חדשה | גלו אותה כעת
 1. New Cars
 2. Prius Plug-in Hybrid

הפריוס החדשה שוב פורצת גבולות

חדשנית, דינמית ואולטרה-יעילה
הפריוס איתגרה את המקובל ופרצה גבולות מאז ומתמיד. לאחר שביססה את הקונספט ההיברידי, הפריוס החדשה לוקחת את הרעיון של רכב היברידי-חשמלי נטען אל השלב הבא.  ה-DNA הכפול שלה משלב הנעה חשמלית לנסיעות יומיומיות עם החופש לנסוע למרחקים ארוכים, האפשרית באמצעות הטכנולוגיה ההיברידית היעילה.  אינטליגנטית, אמיצה, בלתי צפויה. בקרוב בישראל.

הטוב משני העולמות

למה להתפשר? הפריוס ההיברידית פלאג-אין החדשה מציעה את הטוב משני העולמות. בוחרים במצב EV (חשמלי) ונוסעים למעלה מ-70 ק"מ* על הנעה חשמלית בלבד, חלקה ומהירת תגובה. כאשר הסוללה נחלשת, פשוט עוברים להנעה היברידית. הרכב משלב ביצועים מרשימים עם צריכת דלק נמוכה, ובעל דירוג פליטות WLTP CO2 משולב של 19 ג'/ק"מ* בלבד.

*טווח הנסיעה עלול להשתנות כתלות בתנאי הדרך ואופי הנהיגה. 

מראה מרשים ומהפנט

הפריוס החדשה משלבת בחזית הדגם קווים ספורטיביים שיוצרים צללית חדשה חלקה המזכירה רכב קופה. העיצוב מובחן במראהו הנקי, ללא פרטים מיותרים, ושואב את השראתו מהזרימה הטבעית של האוויר. עם חזית דינמית מעוצבת זהו סגנון שאי אפשר להתעלם ממנו. 

להתרווח וליהנות מכל רגע

עם תא קדמי שבנוי כולו סביב חווית הנהיגה, לוח מכשירים צף ומושבים מפוארים לנוסעים – המרחב הפנימי של הפריוס הוא מקום לבלות בו את הזמן בהנאה. הדגשים ההרמוניים מבליטים את מוטיב הצבע הכהה. טכנולוגיה ידידותית למשתמש כוללת תצוגה רב-תכליתית שמעניקה שליטה בטוחה בידיכם, בשעה שלוח המכשירים עם התאורה המשתנה, המחובר למערכות הבטיחות המתקדמות של הרכב, מייצר רמה חדשה של עירנות לסביבה. 

טכנולוגיה מרהיבה

הפריוס עמדה מאז ומתמיד בראש החץ של הטכנולוגיה – והדור החדש ממשיך זאת. היא מצוידת בחיבוריות עוצמתית וממשקים אינטואיטיביים המשתלבים באופן טבעי בחיים הדיגיטליים שלכם, והפונקציות של חבילת הבטיחות והנוחות, הופכים כל נסיעה לבטוחה יותר, קלה יותר, ופשוט מהנה יותר.

 • דואגים לכם

  הפריוס החדשה כוללת גרסה חדשה לגמרי של Toyota T-Mate. עם שלל מערכות עזר ומניעת תאונות, T-Mate מציע תמיכה חשובה מאוד בסביבת הנהיגה הסואנת של היום, שאף מכונית אחרת בקטגוריה לא מסוגלת לספק.

 • תמיד מעודכנת

  עם עדכונים חיים "מהאוויר" דרך חיבור לגלישה ברכב, הפריוס החדשה משודרגת תמיד במערכות, בתוכנות ובפונקציות האחרונות בתחום המולטימדיה והבטיחות.  

 • תא מטען מרווח יותר

  חלקה האחורי של הפריוס החדשה מועצם גם הוא על ידי עיצוב מתקדם, המודגש באמצעות אלמנט תאורה ליניארי תלת מימדי שממקד את תשומת הלב בלוגו הנועז של פריוס.

* דגם הרכב טרם קיבל את האישורים המתאימים במסגרת הליך התקינה האירופית, וטרם קיימים לגביו נתונים מהימנים על צריכת הדלק שלו ועל פליטת מזהמי האוויר ממנו וכן על רמת הבטיחות.