ההיברידיות-חשמליות של טויוטה

טכנולוגיית טעינה עצמית

למעלה מ-15 מיליון נהגי ונהגות מכוניות היברידיות של טויוטה נוסעים יותר קילומטרים של נסיעה חשמלית מכל אחד אחר, בכל יום. עם טווח של תשעה דגמים היברידיים-חשמליים מהדור הרביעי, שכל אחד מהם מספק הנעה חשמלית מלאה עד 70% מזמן הנהיגה העירוני ללא פליטות מזהמים כלל, אנו גאים להוביל את הדרך לעולם חשמלי.

לא כל ההיברידיות נולדו שוות

הודות למומחיות שנבנתה לאורך 23 שנה, הרמה הבאה של הטכנולוגיה ההיברידית-חשמלית שלנו מציעה ביצועים שטרם נראו כמותם, טווח נסיעה משופר ושקט נפשי. עם מעבר חלק בין נהיגה חשמלית מלאה להנעת בנזין במקומות שבהם הוא היעיל ביותר, ההיברידיות הנטענות מעצמן שלנו מציעות רבים מהיתרונות של כוח ההנעה החשמלי ללא צורך בטעינה.

כדי לגלות באילו דרכים נוספות מכונית היברידית יכולה להקל על חייך, מדוע שלא תשאל את המומחים ההיברידיים של טויוטה?

יש לך שאלה על מכונית היברידית?

רכב היברידי חשמלי – שאלות ותשובות

בכל הרכבים ההיברידיים של טויוטה יש מערכת הטענה עצמית, ולכן אין צורך לחבר אותם למקור חשמל כדי להטעין את הסוללות שלהם, זאת מכיוון שכאשר עוצמת הסוללה נחלשת, היא עוברת אוטומטית למצב טעינה מחדש ממנוע הבנזין. וזה לא הכל. יכולות הבלימה ההיברידית הן כאלו שבעת בלימה או האטה נוצר חשמל שנאגר בסוללה לעת הצורך. לקריאה נוספת אודות היתרונות של הרכבים ההיברידיים חשמליים וכיצד אלו יכולים להפוך את הנהיגה שלך לקלה ונוחה יותר, פשוט צפו בתשובות לשאלות מאת הרכבים ההיברידיים עצמם.

ask toyota hybid
מה זה היברידי?
ask toyota hybid
האם רכבים היברידים מונעים בחשמל?
ask toyota hybid
האם צריך לטעון רכבים היברידיים-חשמליים?
ask toyota hybid
האם אפשר לסמוך על טכנולוגיה היברידית?
ask toyota hybid
מה ההבדל בין היברידי חלקי להיברידי מלא?
ask toyota hybid
כמה זמן מחזיקה סוללה היברידית?
ask toyota hybid
מה טווח הנסיעה של מכונית היברידית-חשמלית?
ask toyota hybid
האם רכבים היברידים נחשבים עוצמתיים?
ask toyota hybid
האם נהיגה במכונית היברידית מהנה?
ask toyota hybid
האם קשה יותר לנהוג ברכב היברידי-חשמלי?
ask toyota hybid
האם רכבים היברידים - חשמליים מתאימים לנהיגה בכביש מהיר?
ask toyota hybid
האם לרכב היברידי-חשמלי יש הנעה 4X4?
ask toyota hybid
איך רכבים היברידיים-חשמליים מתפקדים בחורף?
ask toyota hybid
האם רכב היברידי-חשמלי חסכוני בדלק?
ask toyota hybid
האם רכבים היברידיים- חשמליים אמינים לאורך זמן?
ask toyota hybid
האם רכבים היברידיים- חשמליים יקרים?
ask toyota hybid
האם יקר לבטח מכונית היברידית-חשמלית?
ask toyota hybid
האם רכבים היברידים-חשמליים יקרים לתחזוקה?
ask toyota hybid
האם רכבים היברידיים-חשמליים שומרים על ערכם כרכבי יד שניה?
ask toyota hybid
האם רכבים היברידיים- חשמליים פופולריים?
ask toyota hybid
איזו היברידית-חשמלית מתאימה לך?
ask toyota hybid
האם יש יתרונות נוספים לרכבים היברידיים-חשמליים?
להישאר טעונים

כמו כל דבר בטויוטה, הסוללות במכוניות ההיברידיות שלנו בנויות לטווח ארוך. לטובת השקט הנפשי שלך, כל סוללה מגיעה עם אחריות ל-5 שנים או 100,000 ק"מ, ועם בדיקת התקינות השנתית לרכב היברידי, האחריות מורחבת לכיסוי הסוללה עד 10 שנים.

תכנית האיסוף שלנו מבטיחה שכאשר הסוללות ההיברידיות מגיעות לסוף חיי השימוש שלהן, הן מטופלות בצורה בטיחותית ואחראית. מרכזי השירות המורשים של טויוטה אוספים אליהם כיום יותר מ-90% מהסוללות שלנו, ואנו חותרים למחזר למעלה מ-50% ממשקלה של סוללה היברידית.

/
המאמן ההיברידי
/

באמצעות אפליקציית MyT לסמרטפון, נהנים מחבילה של שירותים מחוברים שנועדו להפוך את הנהיגה לבטוחה ומהנה יותר. המאמן ההיברידי (Hybrid Coaching) מספק הדרכה מבוססת הקשר לנהיגה במכונית ההיברידית שלך, כדי שיתאפשר לך להפיק את המרב ממצב חשמלי מונע מצבר (EV) להפחתת צריכת הדלק וההשפעה הסביבתית.

להכיר יותר את החשמליות של טויוטה

נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר רוצים להפיק את המיטב מהטויוטה ההיברידית-חשמלית פורצת הדרך שלכם? הכנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמערכת המתקדמת של הטויוטה שלכם - לחסוך בדלק, להגיע רחוק יותר עם פחות הוצאות ולשמור על אוויר נקי יותר לכולנו. לטויוטה מגוון רחב של רכבים היברידים, לכל אחד ואחת ולכל צורך או חלום. טויוטה  היילנדר בדרך לישראל טויוטה היילנדר בדרך לישראל סוף סוף הוא בדרך- טויוטה היילנדר בדרך לישראל ואתם כבר יכולים להזמין! עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה טויוטה יאריס החדשה זכתה בתואר הרכב הבטיחותי ביותר באירופה לשנת 2020 מטעם חבר השופטים הבכיר של AUTOBEST טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים