ההיברידיות-חשמליות של טויוטה

טכנולוגיית טעינה עצמית

למעלה מ-15 מיליון נהגי ונהגות מכוניות היברידיות של טויוטה נוסעים יותר קילומטרים של נסיעה חשמלית מכל אחד אחר, בכל יום. עם טווח של תשעה דגמים היברידיים-חשמליים מהדור הרביעי, שכל אחד מהם מספק הנעה חשמלית מלאה עד 70% מזמן הנהיגה העירוני ללא פליטות מזהמים כלל, אנו גאים להוביל את הדרך לעולם חשמלי.

לא כל ההיברידיות נולדו שוות

הודות למומחיות שנבנתה לאורך 23 שנה, הרמה הבאה של הטכנולוגיה ההיברידית-חשמלית שלנו מציעה ביצועים שטרם נראו כמותם, טווח נסיעה משופר ושקט נפשי. עם מעבר חלק בין נהיגה חשמלית מלאה להנעת בנזין במקומות שבהם הוא היעיל ביותר, ההיברידיות הנטענות מעצמן שלנו מציעות רבים מהיתרונות של כוח ההנעה החשמלי ללא צורך בטעינה.

כדי לגלות באילו דרכים נוספות מכונית היברידית יכולה להקל על חייך, מדוע שלא תשאל את המומחים ההיברידיים של טויוטה?

יש לך שאלה על מכונית היברידית?

רכב היברידי חשמלי – שאלות ותשובות

בכל הרכבים ההיברידיים של טויוטה יש מערכת הטענה עצמית, ולכן אין צורך לחבר אותם למקור חשמל כדי להטעין את הסוללות שלהם, זאת מכיוון שכאשר עוצמת הסוללה נחלשת, היא עוברת אוטומטית למצב טעינה מחדש ממנוע הבנזין. וזה לא הכל. יכולות הבלימה ההיברידית הן כאלו שבעת בלימה או האטה נוצר חשמל שנאגר בסוללה לעת הצורך. לקריאה נוספת אודות היתרונות של הרכבים ההיברידיים חשמליים וכיצד אלו יכולים להפוך את הנהיגה שלך לקלה ונוחה יותר, פשוט צפו בתשובות לשאלות מאת הרכבים ההיברידיים עצמם.

מה זה היברידי?
האם רכבים היברידים מונעים בחשמל?
האם צריך לטעון רכבים היברידיים-חשמליים?
האם אפשר לסמוך על טכנולוגיה היברידית?
מה ההבדל בין היברידי חלקי להיברידי מלא?
כמה זמן מחזיקה סוללה היברידית?
מה טווח הנסיעה של מכונית היברידית-חשמלית?
האם רכבים היברידים נחשבים עוצמתיים?
האם נהיגה במכונית היברידית מהנה?
האם קשה יותר לנהוג ברכב היברידי-חשמלי?
האם רכבים היברידים - חשמליים מתאימים לנהיגה בכביש מהיר?
האם לרכב היברידי-חשמלי יש הנעה 4X4?
איך רכבים היברידיים-חשמליים מתפקדים בחורף?
האם רכב היברידי-חשמלי חסכוני בדלק?
האם רכבים היברידיים- חשמליים אמינים לאורך זמן?
האם רכבים היברידיים- חשמליים יקרים?
האם יקר לבטח מכונית היברידית-חשמלית?
האם רכבים היברידים-חשמליים יקרים לתחזוקה?
האם רכבים היברידיים-חשמליים שומרים על ערכם כרכבי יד שניה?
האם רכבים היברידיים- חשמליים פופולריים?
איזו היברידית-חשמלית מתאימה לך?
האם יש יתרונות נוספים לרכבים היברידיים-חשמליים?
להישאר טעונים

כמו כל דבר בטויוטה, הסוללות במכוניות ההיברידיות שלנו בנויות לטווח ארוך. לטובת השקט הנפשי שלך, כל סוללה מגיעה עם אחריות ל-5 שנים או 100,000 ק"מ, ועם בדיקת התקינות השנתית לרכב היברידי, האחריות מורחבת לכיסוי הסוללה עד 10 שנים.

תכנית האיסוף שלנו מבטיחה שכאשר הסוללות ההיברידיות מגיעות לסוף חיי השימוש שלהן, הן מטופלות בצורה בטיחותית ואחראית. מרכזי השירות המורשים של טויוטה אוספים אליהם כיום יותר מ-90% מהסוללות שלנו, ואנו חותרים למחזר למעלה מ-50% ממשקלה של סוללה היברידית.

/
המאמן ההיברידי
/

באמצעות אפליקציית MyT לסמרטפון, נהנים מחבילה של שירותים מחוברים שנועדו להפוך את הנהיגה לבטוחה ומהנה יותר. המאמן ההיברידי (Hybrid Coaching) מספק הדרכה מבוססת הקשר לנהיגה במכונית ההיברידית שלך, כדי שיתאפשר לך להפיק את המרב ממצב חשמלי מונע מצבר (EV) להפחתת צריכת הדלק וההשפעה הסביבתית.

לגלות את השירותים המחוברים MyT

להכיר יותר את החשמליות של טויוטה

טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? רכבי הסופר מיני כבר הפכו לתופעה של ממש על כבישי ישראל. קומפקטיים אבל לא קטנים מדי, נוחים אבל לא מאוד יקרים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב – נכנסים לכל חניה. טויוטה יאריס הפכה עם השנים לנמכרת ביותר בקטגוריה עם עיצוב מרהיב, הנעה היברידית מהדור החדש וטכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר והשנה גם קופצת 2.5 דורות קדימה. טויוטה אייגו - דברים טובים מגיעים באריזות קטנות | TOYOTA טויוטה אייגו - דברים טובים מגיעים באריזות קטנות | TOYOTA 1,2,3, איי, גו! מיני בטיחותית בעלת ביצועים מרשימים ומערכת מולטימדיה מתקדמת מספקת חווית נסיעה בלתי נשכחת. טויוטה אייגו - ליהנות מהדרך ומשקט נפשי. בכתבה הבאה, איי, גו! טויוטה לשירותכם תמיד ובכל מצב טויוטה לשירותכם תמיד ובכל מצב וירוס הקורונה הביא עמו סוג חדש של אתגר לחברה שלנו: הוא הגביל את חופש התנועה שלנו. מסיבה זו, החלטנו לסגור חלק מהיחידות בחברה, לעבוד במתכונת מצומצמת ולאפשר עבודה מהבית ככל הניתן. סוכנויות טויוטה המורשות בכל רחבי הארץ ממשיכות ברובן לתת שרות ללקוחות גם אם במתכונת מצומצמת ורובן ימשיכו לתת שירות ללקוחות החברה תוך הקפדה על ההנחיות.