אנחנו נרגשים לחגוג 30 שנות פעילות בישראל

בשלושים השנים האחרונות צעדנו אתכם, ויצרנו קשר חזק שמאופיין בשותפות חזקה. יחד תרמנו למען הקהילה, חינכנו למען סביבה ירוקה ופעלנו להשארת עולם טוב יותר מאחורינו. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לדרך המשותפת שיצרנו יחד אתכם, ובטוחים בהתקדמות ובעשייה המשותפת שאנחנו בונים יחד.

video thumbnail

30 שנה של שותפות ואמון עם לקוחותינו

על כמה רכבי טויוטה הם נסעו? מהי החוויה הזכורה בנסיעה בטויוטה?
ב-30 השנים האחרונות הכרנו לקוחות שונים, שהיום הם כבר משפחה. בזכות שירות נאמן, דאגה ללקוח ומקצועיות, הצלחנו ליצור קשר מיוחד עם לקוחותינו.
בואו והכירו את הלקוחות הנאמנים של טויוטה.

30 שנה של שותפות עם העובדים המסורים, המשקיעים והמקצוענים שלנו

מהו רכב החלומות שלהם? מהו הסיפור המיוחד שלהם מהעבודה בטויוטה?
העובדים המסורים שלנו הם הראשונים כדי לעזור ולהיות שם בשבילכם. תמיד ברוח טובה וחיוך, סבלנות ורצון לפתור כל בעיה. 
בואו והכירו חלק מהעובדים המצויינים של טויוטה.

30 שנה של שותפות ועבודה מוצלחת – סיפורים מתחילת הדרך:
מהי החוויה המיוחדת ביותר שהם עברו? איך הם הפכו להיות חברים לכל החיים?
הפנסיונרים שלנו ליוו את כולנו מהרגע הראשון ועיצבו אותנו כחברה ששומרת על מקצועיות, בטיחות ודאגה אמתית ללקוח. בואו והכירו את הפנסיונרים של טויוטה.

30 שנה של שותפות ואמון עם לקוחותינו

להיות בטופ לתקופה כה ארוכה, זהו אתגר המחייב אותנו לפעול ביצירתיות, חדשנות ומקצוענות, תוך התמדה ונאמנות. אנחנו גאים להציג בפניכם את נבחרת הסוכנים המורשים של טויוטה, שמהווה חלק משמעותי בתהליך ובעשייה לאורך השנים. קבלו את שחקני הנשמה של טויוטה בסוכנויות המורשות בישראל.

/

30 שנה של שותפות ללא גבולות עם הספקים שלנו

אנו גאים להציג לכם חלק מהספקים שמלווים אותנו לא מעט שנים, וגם בזכותם הצלחנו להמשיך ולפרוץ קדימה ולתת מענה הטוב ביותר ללקוחותינו.

video thumbnail
/

30 שנה של שותפות ועשייה משמעותית בישראל

לאורך השנים דאגנו להנאת לקוחותינו, לבטיחותם ולשביעות רצונם , שברנו שיאים, תרמנו לקהילה ואת כל אלו עשינו יחד אתכם. אנחנו גאים להציג בפניכם את האירועים המשמעותיים והמשותפים שלנו לאורך 30 השנים האחרונות.

לכתבה המלאה

/

30 שנה של שותפות עם הקהילה בישראל

הדרך הארוכה שעברנו כחברה לא הייתה יכולה להיות אותו הדבר בלעדיכם.
יחד אתכם, לקחנו חלק בפרויקטים רבים למען סביבה טובה יותר, למען חברה טובה יותר ולמען קשר רצוף וחזק עם הקהילה.
אנחנו שמחים לקרוא לכם שותפים לדרך ולהציג בפניכם את השותפות החזקה שלכם ושלנו לאורך 30 השנים האחרונות.

לכתבה המלאה

נמשיך בשותפות המלאה והמוצלחת גם בעתיד

יחד אתכם עברנו תהליך ארוך וייחודי, שבו הצלחנו להגשים את המטרות המשותפות שלנו ולהגיע להישגים יוצאי דופן. בואו וגלו מה מצפה לנו בהמשך הדרך המשותפת יחד.

לכתבה המלאה

/

אולי יעניין אותך גם...

דגמי טויוטה GR דגמי טויוטה GR סדרת טויוטה GR מציעה מכוניות ספורט המשלבות ידע וטכנולוגיה שנולדו מתוך מרוצי TOYOTA GAZOO. גלו את ההנאה בכל נסיעה. דגמי טויוטה GR SPORT דגמי טויוטה GR SPORT גלו את ההנאה שבנהיגה עם GR SPORT. זמין בצבעי החותם של Gazoo Racing ונוצר בהשראת דגמי GR עתירי הביצועים של טויוטה – צפו בטווח דגמי טויוטה GR SPORT. נוסעים על חשמל מבלי להטעין! נוסעים על חשמל מבלי להטעין! יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה היום (ב', 19.4) על ה"מרוץ ההיברידי-חשמלי", אירוע ראשון מסוגו בישראל וככל הידוע גם בעולם, במסגרתו מאות נהגים, מקרב הציבור הרחב, יבדקו כמה באמת רכב היברידי יכול לנסוע בתנאי אמת על חשמל בלבד. נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר רוצים להפיק את המיטב מהטויוטה ההיברידית-חשמלית פורצת הדרך שלכם? הכנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמערכת המתקדמת של הטויוטה שלכם - לחסוך בדלק, להגיע רחוק יותר עם פחות הוצאות ולשמור על אוויר נקי יותר לכולנו. לטויוטה מגוון רחב של רכבים היברידים, לכל אחד ואחת ולכל צורך או חלום.
טויוטה  היילנדר בדרך לישראל טויוטה היילנדר בדרך לישראל סוף סוף הוא בדרך- טויוטה היילנדר בדרך לישראל ואתם כבר יכולים להזמין! עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה טויוטה יאריס החדשה זכתה בתואר הרכב הבטיחותי ביותר באירופה לשנת 2020 מטעם חבר השופטים הבכיר של AUTOBEST טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? רכבי הסופר מיני כבר הפכו לתופעה של ממש על כבישי ישראל. קומפקטיים אבל לא קטנים מדי, נוחים אבל לא מאוד יקרים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב – נכנסים לכל חניה. טויוטה יאריס הפכה עם השנים לנמכרת ביותר בקטגוריה עם עיצוב מרהיב, הנעה היברידית מהדור החדש וטכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר והשנה גם קופצת 2.5 דורות קדימה.