Let's go Beyond Zero

טויוטה פורצת גבולות ומתקדמת מעבר להם

אפס הוא לא היעד שלנו. זהו עוד צעד במסע שלנו, שהתחיל ב-1997 עם הפריוס שהיתה ההיברידית המסחרית הראשונה בעולם, ונמשך עם היברידיות-נטענות (פלאג-אין), רכבים חשמליים מונעי סוללה ואף מכוניות מונעות מימן. הבאנו את כוח המימן לאוטובוסים, למשאיות ואפילו לספינות שלא משאירות אחריהן דבר מלבד מים. מפליטות מזהמים נמוכות לאפס מגבלות, מניידות משופרת לחברה טובה יותר לכולם. למה לעצור באפס, כשאפשר להתקדם אל מעבר לו?

מעבר לאפס מזהמים

לפני יותר מ-20 שנה, היעד של אפס פליטות מזהמים עורר בנו השראה להביא לעולם את הפריוס, המכונית ההיברידית הראשונה בייצור המוני. השאיפה הזו ממשיכה לדחוף אותנו קדימה, עם יצירת מכוניות היברידיות-נטענות (פלאג-אין) ומכוניות מונעות מימן. כחברה מובילה ברכבים חשמליים, אין לנו שום כוונה לעצור שם. עד 2025 אנו עתידים להציע את המגוון הרחב ביותר של מערכות הינע היברידיות חשמליות. כך כולם יוכלו ליהנות מהטכנולוגיה ​המתאימה, בזמן הנכון – כל אחד לפי צרכיו.

/
היברידיות. מנהיגות ללא עוררין מגוון הדגמים ההיברידיים שלנו, כבר דור רביעי, מאפשר לך לנסוע ללא פליטת מזהמים כלל עד 70% מזמן הנסיעה שלך בעיר, ללא צורך להתחבר לעמדת טעינה ולטעון את הסוללה.
/
היברידיות Plug-in נטענות. מגיעות רחוק יותר עם אפס פליטות מזהמים ההיברידיות הנטענות שלנו מציעות נסיעה חשמלית לחלוטין ללא פליטות מזהמים, עד 75 ק"מ בטעינה יחידה. עם כל היתרונות של הדגמים ההיברידיים-חשמליים, הן מעניקות לך שקט נפשי גם בנסיעות ארוכות יותר.
/
סוללה חשמלית. 100% אפס פליטות הדור החדש ביותר של רכב חשמלי מונע מצבר עם אפס פליטות, המגולם במסחרית פרואייס חשמלי, מציע טעינה מהירה ושילוב בלתי מתפשר של עוצמה, טווח נסיעה ואמינות.
/
תא דלק מימני. הפליטה היחידה היא מים נטענת במהירות ובעלת טווח נסיעה של יותר מ-500 ק"מ. מיראי, החלוצה בהנעת מימן, כוללת טכנולוגיה המספקת ביצועים נקיים ועוצמתיים ללא שום פליטות פרט למים.
מעבר למגבלות

בעוד אנו משנים את פניה של טויוטה מחברת רכב לחברת ניידות, אנו לא רק נותנים מענה לצורך המשתנה תדיר בניידות, אלא מתקדמים מעבר לו. אנו מחויבים לדאוג לתנועה של כולם, מהקשיש ועד הספורטאי הנכה, ללא קשר ליכולתם הגופנית. מפני שכאשר איננו משאירים איש מאחור, כולנו מגיעים רחוק יותר.

/
החופש ליהנות מהנסיעה Concept-i RIDE היא מכונית חשמלית נגישה לכיסא גלגלים שניתן לשלוט בה באמצעות ג'ויסטיק בלבד. סידור המושבים הייחודי ופונקציות הנהיגה האוטומטית מציעים חופש ושקט נפשי לכולם.
/
החופש לק"מ האחרון בין אם בעמידה, בישיבה או בכיסא גלגלים, כלי הרכב המדליק והאקולוגי שלנו Walking Area BEV עוזר לכולם לנוע במהירות ברחבי העיר ל "הק"מ האחרון" בנסיעה.
/
החופש כך שכולם יוכלו להתחרות אנו מאמינים שהכול אפשרי כשאת/ה חופשיים לנוע. כשותפת הניידות העולמית של המשחקים האולימפיים והפראלימפיים, אנו סוף-סוף מגשימים את החזון שלנו להביא ניידות לכולם.
/
החופש לכולם רכב ה-APM (קיצור של Accessible People Mover) פותח במיוחד כדי לסייע לאנשים עם צורכי ניידות מיוחדים לנוע בין אתרי האירועים של טוקיו 2020, כמו האצטדיון האולימפי.
מעבר לציפיות

מה עוד כלול במעבר לאפס? מה לגבי חוויות שכולם זוכרים באמת, בין אם ברכב, במפגש אישי או בזירה המקוונת? או טכנולוגיית בטיחות מתקדמת שמקרבת אותנו צעד אחד נוסף למטרה של הפחתת מספר תאונות הדרכים לאפס. הודות לשילוב של מוניטין, איכות ואמינות של המכוניות שלנו עם שירותים שקשובים יותר לצרכים שלך, כשאנו מתקדמים עוד ועוד מעבר לאפס, כל חוויה הופכת לבטוחה יותר ומהנה יותר.

/
מסעות בהם אנחנו מרגישים מובנים ה-LQ האוטומטי לחלוטין הוא רכב קונספט הכולל מנגנון שמונע על ידי בינה מלאכותית הנקרא "Yui". הוא לומד ממך, וכך מסוגל להעניק חוויה מותאמת אישית יותר, כדי שתוכל/י לבנות קשר חזק יותר עם המכונית שלך.
/
מסעות בהם מרגישים בטוח יותר Toyota Safety Sense היא חבילת טכנולוגיות בטיחות אוטונומיות אקטיביות שנבנתה כדי למנוע או להפחית תאונות עם המכוניות שלנו, ולקרב אותנו צעד נוסף ליעד שהצבנו לעצמנו למנוע תאונות דרכים.
/
מסעות בהם מרגישים מחוברים מהזמנת טיפול אונליין ועד למיקומה הנוכחי של הטויוטה שלי, האפליקציה שלנו לסמארטפון מספקת לך מידע שימושי על הטויוטה שלך ושירותים מגוונים לנוחותך והנאתך המלאה
/
מסע שבו אתה מרגיש בלתי ניתן לעצירה עם טכנולוגיית Active Lean ושליטת ההיגוי בגלגלים האחוריים, i-ROAD החשמלית לחלוטין מספקת את הגמישות של אופנוע עם הנוחות והבטיחות של מכונית. מושלם לקילומטרים האחרונים בנסיעות עירוניות.
מעבר לחסמים

כחלק מהאתגר הסביבתי 2050 שהצבנו לעצמנו, אנו רוצים להגיע רחוק אפילו יותר במסע שלנו לאפס פליטות. אנו מתקדמים אל מעבר למגבלות, לקראת חברה נקייה מפליטות מזהמים. מימן הוא מקור אנרגיה נקי ובר קיימא שיסייע לנו לצמצם את השפעת מוצרינו ופעילותנו על הסביבה ויתרום לחברה טובה יותר. בין אם מדובר בהגעה מנקודה לנקודה, חימום בתים או אספקת חשמל לערים שלמות, אנו רוצים שהחידושים שלנו יקדמו את כולנו לעבר עולם טוב יותר. עולם שבו אנחנו לא משאירים דבר מאחורינו.

/
מעבר לתחבורה ציבורית Caetanobus: טכנולוגיית המימן שלנו עם אפס פליטות, המותקנת בצי אוטובוסים הראשון שפועל על מימן באירופה, מציעה תחבורה ציבורית ללא פשרות עם אדי מים כפליטה היחידה.
/
מעבר לערים Woven City, אב-טיפוס של עיר שתיבנה על 700 דונם למרגלות הר פוג'י ביפן, תהיה מערכת אקולוגית מחוברת לחלוטין שבה אנשים חיים, עובדים ומבלים, ותופעל לחלוטין באמצעות תאי דלק מימניים של טויוטה.
/
מעבר לעסקים חדר מלון, חוויה קמעונאית, רכב שיתוף נסיעות. e-Palette הוא החזון שלנו לעסקים ניידים. יחידת ניידות מותאמת למשתמש/ת עם אפס פליטות, המציעה שירותים המתאימים לצרכיו של כל לקוח/ה, הישר עד הדלת.
/
מעבר לחברה אנרגיית מימן היא תחליף בר קיימא לדלק. מהנעת משאיות ואוניות ועד חימום בתים, אנו מוכנים וערוכים למלא תפקיד מרכזי במעבר לחברה מבוססת מימן. כזו שבה מים הם תוצר הלוואי היחיד.
עוד על מכוניות היברידיות- חשמליות

לגלות

המשימה השאפתנית של טויוטה - אינה רק להגיע ל- 0 זיהום כמו אחרים, אלא אל מעבר ל-0
כך אומרת מניקה פרז-לובו, מנכ"לית קיימות וחברה סביבתית בטויוטה אירופה בכנס איכותית הסביבה

גלה עוד

דגמי טויוטה GR דגמי טויוטה GR סדרת טויוטה GR מציעה מכוניות ספורט המשלבות ידע וטכנולוגיה שנולדו מתוך מרוצי TOYOTA GAZOO. גלו את ההנאה בכל נסיעה. דגמי טויוטה GR SPORT דגמי טויוטה GR SPORT גלו את ההנאה שבנהיגה עם GR SPORT. זמין בצבעי החותם של Gazoo Racing ונוצר בהשראת דגמי GR עתירי הביצועים של טויוטה – צפו בטווח דגמי טויוטה GR SPORT. נוסעים על חשמל מבלי להטעין! נוסעים על חשמל מבלי להטעין! יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מודיעה היום (ב', 19.4) על ה"מרוץ ההיברידי-חשמלי", אירוע ראשון מסוגו בישראל וככל הידוע גם בעולם, במסגרתו מאות נהגים, מקרב הציבור הרחב, יבדקו כמה באמת רכב היברידי יכול לנסוע בתנאי אמת על חשמל בלבד. נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר רוצים להפיק את המיטב מהטויוטה ההיברידית-חשמלית פורצת הדרך שלכם? הכנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמערכת המתקדמת של הטויוטה שלכם - לחסוך בדלק, להגיע רחוק יותר עם פחות הוצאות ולשמור על אוויר נקי יותר לכולנו. לטויוטה מגוון רחב של רכבים היברידים, לכל אחד ואחת ולכל צורך או חלום.
טויוטה  היילנדר בדרך לישראל טויוטה היילנדר בדרך לישראל סוף סוף הוא בדרך- טויוטה היילנדר בדרך לישראל ואתם כבר יכולים להזמין! עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה עכשיו זה רשמי! טויוטה יאריס החדשה הוכתרה כמכונית הבטיחותית ביותר באירופה טויוטה יאריס החדשה זכתה בתואר הרכב הבטיחותי ביותר באירופה לשנת 2020 מטעם חבר השופטים הבכיר של AUTOBEST טויוטה C-HR טויוטה C-HR זוכרים איזה איזי היה פעם? רק חיכיתם שייגמר השבוע כדי לעשות סיבוב לפגוש את החברים לקפה ארוך עד צהרי שישי, או לנסוע לטיול ספונטני מחוץ לעיר. והיום? נראה כאילו הזמן היחידי שלכם רגע להתנתק הוא בין פגישות, או "בסוף" היום כשאוספים את הילדים למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? למה לעצור כשיש לך אנרגיה להמשיך? רכבי הסופר מיני כבר הפכו לתופעה של ממש על כבישי ישראל. קומפקטיים אבל לא קטנים מדי, נוחים אבל לא מאוד יקרים, חסכוניים, יעילים והכי חשוב – נכנסים לכל חניה. טויוטה יאריס הפכה עם השנים לנמכרת ביותר בקטגוריה עם עיצוב מרהיב, הנעה היברידית מהדור החדש וטכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר והשנה גם קופצת 2.5 דורות קדימה.