הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר

המגזין הבינלאומי הנחשב "ניוזוויק" בחר בTOYOTA פעם נוספת כאחת החברות הירוקות ביותר בעולם, כאשר מתוך החברות הגלובליות היא ממוקמת בין 5% הראשונות, וכן זכתה בתואר "החברה הטובה ביותר בתעשייה " בקטגוריית הרכב. TOYOTA דורגה במקום ה-16 מתוך 500 החברות הגלובליות הירוקות ומספר 1 בקטגוריית הרכב.
 
הפרס מכיר בהישגיה של TOYOTA בתחום הקיימות וברכבים ההיברידיים הידידותיים לסביבה, וממקם את יצרנית הרכב הגדולה בעולם לפני חברות מכובדות מאוד כמו אפל, סטארבקס ונייק. הדירוג הנוכחי אף גבוה מהדירוג הקודם של TOYOTA ומשקף את המחוייבות המתמשכת של החברה ליוזמות בנות קיימא.

 
"איכות הסביבה היא בלב לבו של כל דבר שאנחנו עושים ב- TOYOTA מאז תחילת דרכנו" אומר ד"ר יוהן ואן-זיל, נשיא ומנכ"ל טויוטה מוטור אירופה. "השקת האתגר הסביבתי שלנו ל- 2050 בשנת 2015 השפיעה על כל תחומי הפעילות שלנו, ואנו דואגים להפחית את השפעתנו על הסביבה לאורך כל מחזור חיי המוצרים שלנו. הכרה זו מ"ניוזוויק" מוכיחה כי אנו קוצרים את הפירות על אסטרטגיית הקיימות אותה אימצנו ב- TOYOTA.

 
"הדירוג הירוק השנתי" של "ניוזוויק" מדרג את החברות הגדולות בעולם, באמצעות שמונה מדדים לבחינת ביצועים סביבתיים. "ניוזוויק", בשותפות עם ראשי תאגידים ומשקיעים, מדרג חברות אל מול מתחריהן בכל מדד, כולל אנרגיה מתחדשת, מיחזור מים ורמות פסולת. רשימת הדירוג הירוקה המלאה של "ניוזוויק" זמינה באתר האינטרנט של ניוזוויק בכתובת http://www.newsweek.com/green-rankings-2017-18

לגלות עוד

חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית חוגגים 20 שנים של מובילות היברידית במשך 20 השנים האחרונות, המון השתנה - מהדרך בה אנו מתקשרים ומבדרים עצמנו עד הדרך בה אנו תופסים את העולם סביבנו רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי טויוטה היא החברה המובילה בעולם בפיתוח הנעות חלופיות. טויוטה היתה זו שפרצה דרך בהציגה כבר לפני 20 שנה את המכונית ההיברידית הראשונה בעולם. טויוטה נושאת הדגל של הטכנולוגיה ההיברידית, וטכנולוגיות חדשניות נוספות שמטרתן הפחתה משמעותית של מזהמים וכמובן חיסכון משמעותי ללקוחות, לצד חוויית נהיגה קלה ונעימה. Toyota C-HR בישראל Toyota C-HR בישראל Toyota C-HR מציע עיצוב חיצוני ופנימי מתוחכם ויוצא דופן, חווית נהיגה דינמית ומערכת בטיחות מקורית Toyota Safety Sense מתקדמת ומשודרגת כסטנדרט. אופיו הייחודי של הרכב מדגים את הגמישות שמעניקה ארכיטקטורת TNGA COROLLA  החדשה - המשפחתית הבטיחותית והמתקדמת ביותר בישראל COROLLA החדשה - המשפחתית הבטיחותית והמתקדמת ביותר בישראל יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA, מודיעה על התחלת שיווק הקורולה החדשה, המשפחתית הנמכרת בישראל ודגם הרכב הנמכר ביותר בעולם בכל הזמנים.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".