הניוזוויק הכתיר את TOYOTA

כיצרן הרכב הירוק ביותר

הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר

המגזין הבינלאומי הנחשב "ניוזוויק" בחר בTOYOTA פעם נוספת כאחת החברות הירוקות ביותר בעולם, כאשר מתוך החברות הגלובליות היא ממוקמת בין 5% הראשונות, וכן זכתה בתואר "החברה הטובה ביותר בתעשייה " בקטגוריית הרכב. TOYOTA דורגה במקום ה-16 מתוך 500 החברות הגלובליות הירוקות ומספר 1 בקטגוריית הרכב.
 
הפרס מכיר בהישגיה של TOYOTA בתחום הקיימות וברכבים ההיברידיים הידידותיים לסביבה, וממקם את יצרנית הרכב הגדולה בעולם לפני חברות מכובדות מאוד כמו אפל, סטארבקס ונייק. הדירוג הנוכחי אף גבוה מהדירוג הקודם של TOYOTA ומשקף את המחוייבות המתמשכת של החברה ליוזמות בנות קיימא.

 
"איכות הסביבה היא בלב לבו של כל דבר שאנחנו עושים ב- TOYOTA מאז תחילת דרכנו" אומר ד"ר יוהן ואן-זיל, נשיא ומנכ"ל טויוטה מוטור אירופה. "השקת האתגר הסביבתי שלנו ל- 2050 בשנת 2015 השפיעה על כל תחומי הפעילות שלנו, ואנו דואגים להפחית את השפעתנו על הסביבה לאורך כל מחזור חיי המוצרים שלנו. הכרה זו מ"ניוזוויק" מוכיחה כי אנו קוצרים את הפירות על אסטרטגיית הקיימות אותה אימצנו ב- TOYOTA.

 
"הדירוג הירוק השנתי" של "ניוזוויק" מדרג את החברות הגדולות בעולם, באמצעות שמונה מדדים לבחינת ביצועים סביבתיים. "ניוזוויק", בשותפות עם ראשי תאגידים ומשקיעים, מדרג חברות אל מול מתחריהן בכל מדד, כולל אנרגיה מתחדשת, מיחזור מים ורמות פסולת. רשימת הדירוג הירוקה המלאה של "ניוזוויק" זמינה באתר האינטרנט של ניוזוויק בכתובת http://www.newsweek.com/green-rankings-2017-18

לגלות עוד

כיצד תיראה מכונית העתיד? כיצד תיראה מכונית העתיד? הוכרזו הזוכים המקומיים בתחרות ציורי הילדים העולמית של טויוטה - "מכונית החלומות 2018"; הציורים הזוכים עולים לשלב הבא של התחרות ביפן טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017. לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות מערכות בקרת לחץ ניפוח בצמיגים המותקנות על כל רכב חדש החל מסוף שנת 2014 מהוות אמצעי בטיחות חשוב, בכך שהן מתריעות בפני הנהג על ירידה של לחץ הניפוח בצמיגים. עם זאת, מערכות אלו עלולות ליצור אצל הנהג אשליה לפיה כל עוד נורית ההתראה כבויה, הצמיגים המותקנים ברכב תקינים, ולא כך הדבר. רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי רכבים חסכוניים בדלק: עניין אישי, משפחתי ועולמי טויוטה היא החברה המובילה בעולם בפיתוח הנעות חלופיות. טויוטה היתה זו שפרצה דרך בהציגה כבר לפני 20 שנה את המכונית ההיברידית הראשונה בעולם. טויוטה נושאת הדגל של הטכנולוגיה ההיברידית, וטכנולוגיות חדשניות נוספות שמטרתן הפחתה משמעותית של מזהמים וכמובן חיסכון משמעותי ללקוחות, לצד חוויית נהיגה קלה ונעימה.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".