הניוזוויק הכתיר את TOYOTA

כיצרן הרכב הירוק ביותר
הניוזוויק הכתיר את TOYOTA כיצרן הרכב הירוק ביותר

המגזין הבינלאומי הנחשב "ניוזוויק" בחר בTOYOTA פעם נוספת כאחת החברות הירוקות ביותר בעולם, כאשר מתוך החברות הגלובליות היא ממוקמת בין 5% הראשונות, וכן זכתה בתואר "החברה הטובה ביותר בתעשייה " בקטגוריית הרכב. TOYOTA דורגה במקום ה-16 מתוך 500 החברות הגלובליות הירוקות ומספר 1 בקטגוריית הרכב.
 
הפרס מכיר בהישגיה של TOYOTA בתחום הקיימות וברכבים ההיברידיים הידידותיים לסביבה, וממקם את יצרנית הרכב הגדולה בעולם לפני חברות מכובדות מאוד כמו אפל, סטארבקס ונייק. הדירוג הנוכחי אף גבוה מהדירוג הקודם של TOYOTA ומשקף את המחוייבות המתמשכת של החברה ליוזמות בנות קיימא.

 
"איכות הסביבה היא בלב לבו של כל דבר שאנחנו עושים ב- TOYOTA מאז תחילת דרכנו" אומר ד"ר יוהן ואן-זיל, נשיא ומנכ"ל טויוטה מוטור אירופה. "השקת האתגר הסביבתי שלנו ל- 2050 בשנת 2015 השפיעה על כל תחומי הפעילות שלנו, ואנו דואגים להפחית את השפעתנו על הסביבה לאורך כל מחזור חיי המוצרים שלנו. הכרה זו מ"ניוזוויק" מוכיחה כי אנו קוצרים את הפירות על אסטרטגיית הקיימות אותה אימצנו ב- TOYOTA.

 
"הדירוג הירוק השנתי" של "ניוזוויק" מדרג את החברות הגדולות בעולם, באמצעות שמונה מדדים לבחינת ביצועים סביבתיים. "ניוזוויק", בשותפות עם ראשי תאגידים ומשקיעים, מדרג חברות אל מול מתחריהן בכל מדד, כולל אנרגיה מתחדשת, מיחזור מים ורמות פסולת. רשימת הדירוג הירוקה המלאה של "ניוזוויק" זמינה באתר האינטרנט של ניוזוויק בכתובת http://www.newsweek.com/green-rankings-2017-18

אולי יעניין אותך גם...

משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? כאשר שוקלים לרכוש מכונית משפחתית יש להתחשב לא רק בביצועים ובמחיר, הרי מדובר במשפחה שלנו ולכן הבטיחות מעל הכל, אבל גם העיצוב חשוב, נוחות בחלל הנוסעים ככלל ובמושב האחורי בפרט ולא לשכוח גם את תא המטען, אמינות, פרקטיות ועוד. כדי להקל עליכם הכנו את המדריך המלא לבחירת משפחתית מבית טויוטה, שמציעה מבחר מרשים שעונה על מגוון הצרכים של המשפחות השונות. פריוס פלאג-אין היברידית חוזרת לישראל: חשמלית מאי פעם פריוס פלאג-אין היברידית חוזרת לישראל: חשמלית מאי פעם יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, משיקה את הדגם החדש של ה-Plug-In PRIUS מכונית היברידית חשמלית נטענת פורצת הדרך. רכב פלאג אין זה מספק לנהגים "שתי מכוניות ברכישה אחת" – הנאה משילוב אולטימטיבי של רכב חשמלי חסכוני וידידותי לסביבה לבין שימושיות הטכנולוגיה ההיברידית פורצת הדרך של טויוטה פריוס. כיצד תיראה מכונית העתיד? כיצד תיראה מכונית העתיד? הוכרזו הזוכים המקומיים בתחרות ציורי הילדים העולמית של טויוטה - "מכונית החלומות 2018"; הציורים הזוכים עולים לשלב הבא של התחרות ביפן טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017.