מגדירים מחדש את המיינסטרים

מכירות רכבי טויוטה היברידיים עברו את ה-10 מיליון!

20 שנה מאז השקת הדגם ההיברידי הראשון שלנו, הפריוס, המכירות ממשיכות להמריא ואנו גאים להכריז על אבן דרך נוספת בצמיחה של רכבי טויוטה ההיברידים כאשר סך המכירות הבינלאומיות עבר רף 10 מיליון הרכבים.

Ten Million Hybrids Figures

אנו המובילים הבלתי מעורערים במכירות רכבים היברידיים. רכבי טויוטה ההיברידיים מהווים יותר מ-70 אחוזים מכלל האלטרנטיבות הקיימות לרכבי בנזין אשר נמכרים באירופה - יותר מכל הרכבים ההיברידיים, רכבי הפלאג-אין והרכבים החשמליים גם יחד.

למעשה, ההצלחה בסגמנט מיינסטרים באה לידי ביטוי בתמהיל המכירות שלנו: דגמי אוריס היברידיים היוו 60 אחוזים מסך מכירות הדגם, 42 אחוזים ממכירות יאריס ו-41 אחוזים ממכירות ראב4.

מעל 80 אחוזים מההזמנות של TOYOTA C-HR גם הם של דגם היברידי!

Ten Million Hybrids Number

באמצעות המערך ההיברידי הגדול בתעשייה המונה 15 דגמי טויוטה ולקסוס, הגדלנו את כמות מכירות הדגמים ההיברידיים כמעט ב-50% ב-2016. היום, דגמים היברידיים מהווים כ-40% מהמכירות בישראל. אנו בדרך הנכונה להשגת המטרה שהצבנו לעצמנו - מכירת דגמים היברידיים בכמות שתהווה 50 אחוזים מסך מכירות הרכבים באירופה עד שנת 2020.

אנו מחוייבים לפתח ולספק מוצרים ושירותים טובים מתמיד תחת פילוסופיית החזון הגלובלי של טויוטה. הרכבים ההיברידיים ימשיכו לשחק תפקיד חיוני בהפחתת הזיהום הסביבתי של כלי רכב.

רכבי טויוטה ההיברדיים תרמו לפיחות של 77 מיליון טונות של C02 ובערך 29 מיליון קילו-ליטרים של דלק ברחבי העולם.

עם תכניות להשקת דגמי רכבים היברידיים חדשים נוספים בשנים הקרובות, הדגמים החדשניים שלנו ימשיכו להעלות חיוך על פניהם של לקוחותינו ברחבי העולם.

לקריאה נוספת

מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".