מגדירים מחדש את המיינסטרים

מכירות רכבי טויוטה היברידיים עברו את ה-10 מיליון!

20 שנה מאז השקת הדגם ההיברידי הראשון שלנו, הפריוס, המכירות ממשיכות להמריא ואנו גאים להכריז על אבן דרך נוספת בצמיחה של רכבי טויוטה ההיברידים כאשר סך המכירות הבינלאומיות עבר רף 10 מיליון הרכבים.

Ten Million Hybrids Figures

אנו המובילים הבלתי מעורערים במכירות רכבים היברידיים. רכבי טויוטה ההיברידיים מהווים יותר מ-70 אחוזים מכלל האלטרנטיבות הקיימות לרכבי בנזין אשר נמכרים באירופה - יותר מכל הרכבים ההיברידיים, רכבי הפלאג-אין והרכבים החשמליים גם יחד.

למעשה, ההצלחה בסגמנט מיינסטרים באה לידי ביטוי בתמהיל המכירות שלנו: דגמי אוריס היברידיים היוו 60 אחוזים מסך מכירות הדגם, 42 אחוזים ממכירות יאריס ו-41 אחוזים ממכירות ראב4.

מעל 80 אחוזים מההזמנות של TOYOTA C-HR גם הם של דגם היברידי!

Ten Million Hybrids Number

באמצעות המערך ההיברידי הגדול בתעשייה המונה 15 דגמי טויוטה ולקסוס, הגדלנו את כמות מכירות הדגמים ההיברידיים כמעט ב-50% ב-2016. היום, דגמים היברידיים מהווים כ-40% מהמכירות בישראל. אנו בדרך הנכונה להשגת המטרה שהצבנו לעצמנו - מכירת דגמים היברידיים בכמות שתהווה 50 אחוזים מסך מכירות הרכבים באירופה עד שנת 2020.

אנו מחוייבים לפתח ולספק מוצרים ושירותים טובים מתמיד תחת פילוסופיית החזון הגלובלי של טויוטה. הרכבים ההיברידיים ימשיכו לשחק תפקיד חיוני בהפחתת הזיהום הסביבתי של כלי רכב.

רכבי טויוטה ההיברדיים תרמו לפיחות של 77 מיליון טונות של C02 ובערך 29 מיליון קילו-ליטרים של דלק ברחבי העולם.

עם תכניות להשקת דגמי רכבים היברידיים חדשים נוספים בשנים הקרובות, הדגמים החדשניים שלנו ימשיכו להעלות חיוך על פניהם של לקוחותינו ברחבי העולם.

לקריאה נוספת

נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר נהיגה היברידית – קבלו את הטיפים המובילים של טויוטה לחיסכון בדלק ובזיהום אוויר רוצים להפיק את המיטב מהטויוטה ההיברידית-חשמלית פורצת הדרך שלכם? הכנו עבורכם מספר רעיונות וטיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהמערכת המתקדמת של הטויוטה שלכם - לחסוך בדלק, להגיע רחוק יותר עם פחות הוצאות ולשמור על אוויר נקי יותר לכולנו. לטויוטה מגוון רחב של רכבים היברידים, לכל אחד ואחת ולכל צורך או חלום. קווים מקבילים - הבדלים בין יבוא מקביל ליבואן רשמי קווים מקבילים - הבדלים בין יבוא מקביל ליבואן רשמי כאשר רוכשים רכב, המחיר הוא רק פרמטר אחד, ותתפלאו – הוא אפילו לא החשוב ביותר. לרכישה מול יבואן ישיר, וותיק ומבוסס בעל קשרי עבודה ארוכים עם יצרן הרכב יש לא מעט יתרונות. פריוס פלאג-אין היברידית חוזרת לישראל: חשמלית מאי פעם פריוס פלאג-אין היברידית חוזרת לישראל: חשמלית מאי פעם יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, משיקה את הדגם החדש של ה-Plug-In PRIUS מכונית היברידית חשמלית נטענת פורצת הדרך. רכב פלאג אין זה מספק לנהגים "שתי מכוניות ברכישה אחת" – הנאה משילוב אולטימטיבי של רכב חשמלי חסכוני וידידותי לסביבה לבין שימושיות הטכנולוגיה ההיברידית פורצת הדרך של טויוטה פריוס. טרייד אין – האם זה באמת משתלם? טרייד אין – האם זה באמת משתלם? עסקת טרייד אין לרכישת רכב חדש כוללת בתוכה את כל היתרונות שיש לעולם הרכב הפרטי להציע - ההתרגשות של רכישת רכב חדש ומשודרג, השקט הנפשי של מכירת המכונית הישנה וכמובן - האטרקטיביות של העסקה וקבלת אחריות מהיבואן הרשמי. למעשה, אופציה זו היא הפתרון הקל, המהיר והנוח ביותר לתהליך של החלפת רכב, אשר יכול להיות מטריד ומסורבל לעיתים.
אייקון השטח של טויוטה מתחדש אייקון השטח של טויוטה מתחדש LAND CRUISER TOYOTA החדש מושק בישראל: עיצוב חיצוני ופנימי מעודכנים, ממשקי נהג משודרגים וחווית נהיגה משובחת מאי פעם מחירו של הרכב נותר ללא שינוי, החל מ- 299,000 שקלים מועדון שטח מועדון שטח יוניון מוטורס שמחה להציג את חברת "חלומות שטח", מועדון טיולי השטח המקצועי והמאתגר ביותר בישראל.