טויוטה -

מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר

טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר

שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017.

מובילים את רשימת הנאמנות למותגים בענף הרכב: טויוטה (63%), סובארו (61%) והונדה (60%), כולם בעלייה לעומת הנתון לפני עשור, 
כך עולה ממחקר שניתח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב האמריקאי בין השנים 2007 ל- 2017. 

/

 
בתחתית הרשימה מדורגות דודג' (19%), סמארט (19%) וקרייזלר (16%). הירידה במותגי דודג' וקרייזלר מוסברת בין היתר ביציאה של המותגים מסגמנטים מסוימים, דבר שמקשה על לקוחות לדבוק באותו מותג בעת החלפת רכב.  ג'סיקה קאלדוול, אנליסטית רכב בכירה באדמונדס מציינת בהקשר זה: "אני לא מדמיינת את טויוטה והונדה יוצאות מסגמנטים של מכוניות נוסעים, אבל פורד עושה קצת הערכה מחדש." 

על פי נתוני WardsAuto, טויוטה והונדה מכרו בהתאמה 1.14 מיליון ו -771 אלף מכוניות בארה"ב בשנה שעברה.

לדו"ח המלא
מקור: wardsauto.com

גלה עוד

10 טיפים להכנת הרכב לחורף 10 טיפים להכנת הרכב לחורף מבדיקת מערכת החשמל ברכב ועד לטכניקות נהיגה על שלג וקרח - מס' טיפים לנהיגה חורף בטוחה ומוצלחת. לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות לא רק לחץ אוויר: על הצורך בבדיקות צמיגים תקופתיות מערכות בקרת לחץ ניפוח בצמיגים המותקנות על כל רכב חדש החל מסוף שנת 2014 מהוות אמצעי בטיחות חשוב, בכך שהן מתריעות בפני הנהג על ירידה של לחץ הניפוח בצמיגים. עם זאת, מערכות אלו עלולות ליצור אצל הנהג אשליה לפיה כל עוד נורית ההתראה כבויה, הצמיגים המותקנים ברכב תקינים, ולא כך הדבר. כיצד תיראה מכונית העתיד? כיצד תיראה מכונית העתיד? תחרות הציורים העולמית בנושא "מכונית החלומות" שעורכת חברת טויוטה תתקיים גם השנה בישראל. יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, מקיימת את התחרות במסגרת הפרויקט העולמי של טויוטה יפן Toyota Dream Car Art Contest שייערך השנה בפעם ה- 13. משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? משפחה מודרנית: איך בוחרים היום מכונית משפחתית? כאשר שוקלים לרכוש מכונית משפחתית יש להתחשב לא רק בביצועים ובמחיר, הרי מדובר במשפחה שלנו ולכן הבטיחות מעל הכל, אבל גם העיצוב חשוב, נוחות בחלל הנוסעים ככלל ובמושב האחורי בפרט ולא לשכוח גם את תא המטען, אמינות, פרקטיות ועוד. כדי להקל עליכם הכנו את המדריך המלא לבחירת משפחתית מבית טויוטה, שמציעה מבחר מרשים שעונה על מגוון הצרכים של המשפחות השונות.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".