טויוטה מותג הרכב עם

שיעור הנאמנות הגבוה ביותר

טויוטה היא מותג הרכב עם שיעור הנאמנות הגבוה ביותר

שלושה מותגים יפניים מדורגים בראש רשימת נאמנות הלקוחות המודדת את דבקות הצרכנים במותג הרכב בעת החלפה של רכב קיים בחדש, כך קובע מחקר המבוסס על ניתוח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב בארה"ב בין השנים 2007 ל- 2017.

מובילים את רשימת הנאמנות למותגים בענף הרכב: טויוטה (63%), סובארו (61%) והונדה (60%), כולם בעלייה לעומת הנתון לפני עשור, 
כך עולה ממחקר שניתח 13.9 מיליון עסקאות בשוק הרכב האמריקאי בין השנים 2007 ל- 2017. 

/

 
בתחתית הרשימה מדורגות דודג' (19%), סמארט (19%) וקרייזלר (16%). הירידה במותגי דודג' וקרייזלר מוסברת בין היתר ביציאה של המותגים מסגמנטים מסוימים, דבר שמקשה על לקוחות לדבוק באותו מותג בעת החלפת רכב.  ג'סיקה קאלדוול, אנליסטית רכב בכירה באדמונדס מציינת בהקשר זה: "אני לא מדמיינת את טויוטה והונדה יוצאות מסגמנטים של מכוניות נוסעים, אבל פורד עושה קצת הערכה מחדש." 

על פי נתוני WardsAuto, טויוטה והונדה מכרו בהתאמה 1.14 מיליון ו -771 אלף מכוניות בארה"ב בשנה שעברה.

לדו"ח המלא
מקור: wardsauto.com

גלה עוד

הטכנולוגיה המתקדמת של TOYOTA הטכנולוגיה המתקדמת של TOYOTA במסע אל עבר המכונית האקולוגית האולטימטיבית, מיישמת טויוטה כל העת טכנולוגיות חדשות שנועדות להפחית את רמת פליטת הפחמן הדו-חמצני, גז מזהם המשפיע על דפוסי אקלים ארוכי-טווח. אודות טויוטה אודות טויוטה TOYOTA הינו מותג הרכב המוביל בעולם. רכב 7 מקומות: איכות, נוחות ובטיחות לכל המשפחה רכב 7 מקומות: איכות, נוחות ובטיחות לכל המשפחה נוחות הנסיעה, מודולאריות המושבים ברכב, חוויית הנסיעה בו והיבט החיסכון בדלק הפכו בשנים האחרונות לפרמטרים אלמנטריים שיש להתחשב בהם כשרוכשים רכב שאמור להתאים למשפחות גדולות. הפתרון – רכב גדול, מגוון, איכותי, מודולארי, אמין, בטיחותי וחסכוני. ובקיצור – משפחתי – במלוא מובן המילה. מחפשים רכב 7 מקומות? הכתבה הבאה תעשה לכם סדר ותציג לכם אופציות שיהפכו את הנסיעות הבאות שלכם מתסכול לחווייה. WLTP - שיטה חדשה לבדיקת צריכת דלק ופליטת מזהמים WLTP - שיטה חדשה לבדיקת צריכת דלק ופליטת מזהמים החל מ-1 בספטמבר 2017, נכנס לתוקף תהליך חדש למדידת זיהום: WLTP - Worldwide Harmonized Light Vehicle Test Procedure, זאת בכדי לקבל נתונים מהימנים יותר של צריכת דלק ופליטת מזהמים.
מדיניות הפרטיות שלנו

אנו עושים שימוש ב"עוגיות" (cookies) באתר על מנת לספק לך שירות טוב יותר. אם אתה מסכים לכך, המשך להשתמש באתר כרגיל, או למד כיצד לנהל את ה"עוגיות".