טויוטה אייגו

דברים טובים מגיעים באריזות קטנות

1,2,3, איי, גו! מיני בטיחותית בעלת ביצועים מרשימים ומערכת מולטימדיה מתקדמת מספקת חווית נסיעה בלתי נשכחת. טויוטה אייגו - ליהנות מהדרך ומשקט נפשי.

אומרים שדברים טובים מגיעים באריזות קטנות, אבל מה אם נספר לכם שהאריזה גם בטוחה, מגיעה עם גג נפתח ובמחיר משתלם במיוחד?
כולנו עמדנו בחיינו באיזה פקק או מיליון, או ניסינו להידחס הלוך ושוב לתוך חנייה צפופה, אחרי שעות של חיפוש חניה. בתקופה האחרונה גם גילינו כמה שנסיעה בתחבורה ציבורית או כלי רכב שיתופיים יכולה להיות לא נעימה ואף מסוכנת לבריאות. מה כבר ביקשנו, רכב משלנו שמקל על תמרון הנסיעה בכבישים בין עירוניים ומאפשר כניסה חלקה ויפה לחניות?

/

והנה, שוק רכבי המיני עונה בדיוק על הצורך הזה. לקהל הצעיר, הרווקים או הזוגות, וגם כרכב שני למי מבני המשפחה שנוסעים בעיקר בעיר – רכבי המיני מספקים ניצול דלק מקסימלי, נסיעה זורמת והתאמה מידית לכל חניה גלויה לעין. בשוק הקיים בולטת טויוטה אייגו – מיני מגניבה ובטיחותית עם האיכות והאמינות של טויוטה ובמחיר המותאם לגודל. יצאנו איתה לסיבוב בשעת העומס וחזרנו רגועים.
האייגו, המיני ממשפחת הרכבים עם המוניטין של טויוטה, מלאה בחינניות ומאובזרת היטב, אבל אחרי לא מעט נסיעות, אתם תתלהבו בעיקר מהביצועים. היא מגיעה עם נפח מנוע של ליטר אחד, 74 כ"ס וגיר רובוטי עם שבב מתקדם, המאפשר צריכת דלק נמוכה בנסיעות הפקוקות שבעיר, לצד תחושה של נסיעה חלקה ולא מתאמצת בכבישים המהירים. הגיר הרובוטי מורגש בעיקר בהאצה אך מהר מאוד לא שמים לב להבדל בינו לבין האוטומטי.
כיאה לרכב מיני, קל לתמרן אותה בין החניות הקטנות של תל אביב ויחד עם מצלמת הרוורס האיכותית שלה, אין פיסת כחול לבן שלא תצליחו להיכנס אליה. בחלל הקדמי של הרכב היא מספקת לא מעט מקום, מבלי לוותר על התחושה של מיני לכל דבר.

/

עם טויוטה אייגו תיהנו ממערכת מולטימדיה מתקדמת וחדשנית. בעזרת Apple Car Play -ו Android Auto תוכלו להסתנכרן לאפליקציות החשובות לכם ישירות מהנייד למסך המולטימדיה, מה שאומר שאפשר לוותר לגמרי על השימוש בטלפון תוך כדי נהיגה ולשמור יותר על בטיחותנו, וזה לא הכל. יש גם מערכת רמקולים נהדרת וגג נפתח, כך שהאייגו תספק לכם כל מה שאתם צריכים לחוויית נהיגה מושלמת!.
ואם אתם הורים שרוצים לוודא שאתם קונים לילדכם רכב שיתן להם ליהנות מהדרך ולכם שקט נפשי, בטח תרצו לדעת שהאייגו קיבלה ארבעה כוכבים במבחני הריסוק (Euro NCAP) ומגיעה עם מערכות בטיחות אוטונומיות חכמות ומתקדמות אשר מודיעות על סטייה ומפעילות מערכת עזר לבלימה. בסופו של יום, יש לזכור שהרכב מגיע עם האמינות והאיכות הידועה של טויוטה שמביאה לך את הביטחון ברכב, טיפולים מקצועיים, שירות ברמה הכי גבוהה ושמירת ערך הצמודים למותג לרגע שתרצו להתקדם ולהתחדש. *הכתבה מתייחסת לרמת גימור OPEN TOP

/

אייגו. לאן נוסעים עכשיו?

החיים מהנים יותר כשאתם נוסעים לאן שמצב הרוח לוקח אתכם. האייגו, מכונית מיני קומפקטית, שקטה וזריזה, נוסעת ללא מאמץ בכבישי העיר הצרים. האייגו גם מעוצבת כדי להפתיע עם מראה חדש, מבריק, נועז ומיוחד. עם מספר צבעים לבחירה, טויוטה אייגו גם נותנת לכם את החופש להביע את עצמכם.

img 1
img 1

תרצו לשמוע פרטים נוספים? נשמח לחזור אליכם בהקדם